Jarda Jágr letí do Číny!

Publikováno: 17.04.2019 16:46
Slavný hokejista se tam vydá společně s výpravou prezidenta Zemana. A už za to schytal facku na sociálních sítích. Pokračuje Láďa Vonz.

Podle Lidových novin a webu iDNES.cz poletí do Číny i kladenská juniorka – není to však dívka, jde o juniorské hokejové mužstvo. Jágr tam chce údajně pomoci čínskému hokeji před olympiádou 2022. Novinář Pavel Šafr se už na twitteru ptá, „proč to slavný hokejista dělá? Dřív byl součástí kampaně Andreje Babiše a teď je prý figurkou Miloše Zemana.“ Jenže do Číny má také na konci dubna letět slavný fotbalista Pavel Nedvěd. Lidé se v diskuzi na iDNESu obávají toho, aby Číňané náhodou nevyzvídali, co znamená číslo 68 na Jágrově dresu. Bylo by zajímavé, co by jim odpověděl. „S Pekingem vyjednává každá vyspělá země, proč by tam nemohl jet náš hokejista,“ hájí Jágra jeden ze čtenářů. „Jarda si jede svoje navzdory moralistům. A to je dobře,“ shrnuje pan Ondřej.

Zdroj obrázku: MAFRA

25.04.2019

Dva opilci na Karlovarsku si položili zásadní otázku: Změří, nebo nezměří?

Běhali totiž kolem radaru na měření rychlosti a zkoušeli jeho vlastnosti. Jenže to nedopadlo dobře, jak na síti zjistil Láďa Vonz.
24.04.2019

Federální kriminální ústředna pátrá!

Hledáme bývalého fotbalistu Tomáše Řepku, který se vypařil. A to se přitom rozhoduje o jeho nástupu za mříže. Na síti to zachytil Láďa Vonz.
23.04.2019

Svět se udiveně ptá: Kdo je majitelem fotbalové Sparty?

Podnikatel Daniel Křetínský to prý není. Senzační zprávu na doporučení ředitele programu rozpitvá Láďa Vonz.
18.04.2019

Dnes máme Zelený čtvrtek

Prý bychom měli jíst hrách nebo špenát. Láďa Vonz našel na síti další zelené perly.
16.04.2019

Budoucí volba prezidenta republiky slibuje nevšední souboje!

Svoji kandidaturu ohlásil i televizní magnát a moderátor nekonečného množství pořadů Jaromír Soukup. Na síti se už objevila slova podpory i jízlivé poznámky a s nimi je tady Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.