Jarda Jágr letí do Číny!

Publikováno: 17.04.2019 16:46
Slavný hokejista se tam vydá společně s výpravou prezidenta Zemana. A už za to schytal facku na sociálních sítích. Pokračuje Láďa Vonz.

Podle Lidových novin a webu iDNES.cz poletí do Číny i kladenská juniorka – není to však dívka, jde o juniorské hokejové mužstvo. Jágr tam chce údajně pomoci čínskému hokeji před olympiádou 2022. Novinář Pavel Šafr se už na twitteru ptá, „proč to slavný hokejista dělá? Dřív byl součástí kampaně Andreje Babiše a teď je prý figurkou Miloše Zemana.“ Jenže do Číny má také na konci dubna letět slavný fotbalista Pavel Nedvěd. Lidé se v diskuzi na iDNESu obávají toho, aby Číňané náhodou nevyzvídali, co znamená číslo 68 na Jágrově dresu. Bylo by zajímavé, co by jim odpověděl. „S Pekingem vyjednává každá vyspělá země, proč by tam nemohl jet náš hokejista,“ hájí Jágra jeden ze čtenářů. „Jarda si jede svoje navzdory moralistům. A to je dobře,“ shrnuje pan Ondřej.

Zdroj obrázku: MAFRA

23.04.2019

Svět se udiveně ptá: Kdo je majitelem fotbalové Sparty?

Podnikatel Daniel Křetínský to prý není. Senzační zprávu na doporučení ředitele programu rozpitvá Láďa Vonz.
18.04.2019

Dnes máme Zelený čtvrtek

Prý bychom měli jíst hrách nebo špenát. Láďa Vonz našel na síti další zelené perly.
16.04.2019

Budoucí volba prezidenta republiky slibuje nevšední souboje!

Svoji kandidaturu ohlásil i televizní magnát a moderátor nekonečného množství pořadů Jaromír Soukup. Na síti se už objevila slova podpory i jízlivé poznámky a s nimi je tady Láďa Vonz.
15.04.2019

Ministr dopravy doťokal i jako poslanec!

Dan Ťok se právě dnes vzdal poslaneckého mandátu, který po něm převzala Iva Kalátová z Karlovarského kraje. Vyklízení kanceláře prý ale nebude tak rychlé, jak zjistil Láďa Vonz.
12.04.2019

Červená Karkulka má problém!

Jak už jsme ráno hlásili ve zprávách, jedna škola v Barceloně vyřadila pohádky o Karkulce a Šípkové Růžence z knihovny. Pro děti jsou prý jsou příliš sexistické a pro děti nevhodné. Tak jak to je? Ptáme se Ládi Vonze.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.