Hledají se Husité, ale i Terminátor

Publikováno: 19.04.2019 10:00
Pomatení zločinci si nedají pokoj ani o Velikonocích. Kuriózní případy tohoto týdne sbíral reportér Václav Komárek.

Jako za Husitů si musel připadat majitel rodinného domu nedaleko Tábora. Přímo v jeho obýváku ho totiž přepadli dva maskovaní zloději vyzbrojení historickým dřevěným palcátem. Svou oběť poranili, ale jejich další počínání je poněkud zvláštní. Zloději z domu nic neodnesli, spíše naopak. Na místě nechali obnošené boty, tašku a právě i palcát. Policie celý incident vyšetřuje.

A teď si dáme pohádku o pejskovi a kočičce, kteří pomohli paničce v nesnázích. Žena z Pardubic si zabouchla klíče od bytu a nemohla dovnitř. Na pomoc si přivolala strážníky, kteří rozhodli, že situaci vyřeší pouze zámečník. Jenže z bytu se mezitím začalo ozývat štěkání huskyho, který zůstal uvnitř společně s kočkou. Pes slyšel hlas své majitelky a neustále skákal na kliku. A jednou se mu to povedlo tak šikovně, že se dveře otevřely.

To slovenští policisté mají úplně jiné starosti. Hledají totiž Terminátora. Tuto přezdívku si vysloužil mladík, kterého v Nitře srazilo auto. Zatímco čelní sklo bylo naprosto zdevastované, tak sražený muž vstal jako by se nechumelilo a klidným krokem odešel. Policie po něm zatím neúspěšně pátrá.

Brdiny týdne jsou brněnští strážníci, kteří pomohli seniorovi v nesnázích. Staršímu muži se udělalo špatně a nedokázal přejít přes přechod. Strážníci okamžitě přispěchali na pomoc, a když senior odmítl zdravotnickou péči, tak ho navíc doprovodili domů.

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

 

18.05.2019

Po celé republice se to hemží hloupými zločinci

Strážníci se ani tento týden nenudili. Kuriózní případy, které museli řešit, zná reportér Václav Komárek.
11.05.2019

V Berouně řádí náruživá zlodějka

Zmatení kriminálníci se zase činili. Po kuriózních případech tohoto týdne pátral reportér Václav Komárek.
04.05.2019

Popletení zločinci měli žně!

Jak zjistil reportér Václav Komárek, i tento týden se to kuriózními případy jenom hemžilo.
27.04.2019

Řidička trolejbusu si za jízdy lakovala nehty na nohou

Na Impulsu se teď podíváme do světa kuriózního zločinu. V policejních spisech listoval reportér Václav Komárek.
08.04.2019

Půlmilionová pokuta za sraženou labuť

Minulý týden se policisté hodně otáčeli. Řešili vraždu labutě nebo krádež medvědího česneku. S krimi souhrnem přichází reportér Tomáš Kabát.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.