Hledají se Husité, ale i Terminátor

Publikováno: 19.04.2019 10:00
Pomatení zločinci si nedají pokoj ani o Velikonocích. Kuriózní případy tohoto týdne sbíral reportér Václav Komárek.

Jako za Husitů si musel připadat majitel rodinného domu nedaleko Tábora. Přímo v jeho obýváku ho totiž přepadli dva maskovaní zloději vyzbrojení historickým dřevěným palcátem. Svou oběť poranili, ale jejich další počínání je poněkud zvláštní. Zloději z domu nic neodnesli, spíše naopak. Na místě nechali obnošené boty, tašku a právě i palcát. Policie celý incident vyšetřuje.

A teď si dáme pohádku o pejskovi a kočičce, kteří pomohli paničce v nesnázích. Žena z Pardubic si zabouchla klíče od bytu a nemohla dovnitř. Na pomoc si přivolala strážníky, kteří rozhodli, že situaci vyřeší pouze zámečník. Jenže z bytu se mezitím začalo ozývat štěkání huskyho, který zůstal uvnitř společně s kočkou. Pes slyšel hlas své majitelky a neustále skákal na kliku. A jednou se mu to povedlo tak šikovně, že se dveře otevřely.

To slovenští policisté mají úplně jiné starosti. Hledají totiž Terminátora. Tuto přezdívku si vysloužil mladík, kterého v Nitře srazilo auto. Zatímco čelní sklo bylo naprosto zdevastované, tak sražený muž vstal jako by se nechumelilo a klidným krokem odešel. Policie po něm zatím neúspěšně pátrá.

Brdiny týdne jsou brněnští strážníci, kteří pomohli seniorovi v nesnázích. Staršímu muži se udělalo špatně a nedokázal přejít přes přechod. Strážníci okamžitě přispěchali na pomoc, a když senior odmítl zdravotnickou péči, tak ho navíc doprovodili domů.

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

 

11.05.2019

V Berouně řádí náruživá zlodějka

Zmatení kriminálníci se zase činili. Po kuriózních případech tohoto týdne pátral reportér Václav Komárek.
04.05.2019

Popletení zločinci měli žně!

Jak zjistil reportér Václav Komárek, i tento týden se to kuriózními případy jenom hemžilo.
27.04.2019

Řidička trolejbusu si za jízdy lakovala nehty na nohou

Na Impulsu se teď podíváme do světa kuriózního zločinu. V policejních spisech listoval reportér Václav Komárek.
08.04.2019

Půlmilionová pokuta za sraženou labuť

Minulý týden se policisté hodně otáčeli. Řešili vraždu labutě nebo krádež medvědího česneku. S krimi souhrnem přichází reportér Tomáš Kabát.
30.03.2019

Bezdomovec se vloupal do vily, aby si užíval luxusu

Policisté se zapotili při hledání pomatených zločinců. Kuriózní případy tohoto týdne má pod palcem reportér Václav Komárek.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.