Házeli jsme po sobě školním mlékem, říká Gazdík

Publikováno: 04.04.2019 08:50
Šéf Starostů a nezávislých a někdejší učitel matematiky Petr Gazdík si v ranních Třech Impulsech na tělo zavzpomínal na svá školní léta.

Zuzaně Bubílkové řekl, že na základní škole vyhazoval svačiny. "Maminka mi je pravidelně připravovala a já jsem je vyhazoval. Kromě toho jsme dostávali školní mléko a tím jsme po sobě házeli. Mléko bylo pochopitelně v igelitových sáčcích, nikoliv v lahvích."

Gazdík zhodnotil také dopad moderních technologií na současné žactvo. "Děti mají mnohem větší možnosti, rozptýlení, mají možnost se ty věci dozvědět mnohem rychleji a z více zdrojů, než my tehdy. Výplody moderní techniky je ale nutí méně se pohybovat a méně spolu také komunikují osobně a více virtuálně."

11.04.2019

Kolem brexitu je zmatek, tvrdí premiér Babiš

Andrej Babiš byl hostem Třech Impulsů na tělo krátce potom, co se zúčastnil mimořádného summitu v Bruselu, který jednal o odchodu Velké Británie z Evropské unie.
10.04.2019

České zdravotnictví leží na standardním pokoji, tvrdí Vojtěch

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch se ve Třech Impulsech na tělo rozpovídal o problémech české lékařské péče.
09.04.2019

Peter Nagy slaví šedesátku!

Zlatému slavíkovi z roku 1985 bylo 9.dubna šedesát let. K příležitosti významného životního jubilea si oblíbeného slovenského interpreta pozvala Zuzana Bubílková do rubriky Tři Impulsy na tělo.
08.04.2019

Čeští řidiči by půl promile za volantem zvládli, říká Stanjura

Předseda poslaneckého klubu ODS Zbyněk Stanjura obhajoval v ranních Třech Impulsech na tělo nápad občanských demokratů povolit řidičům půl promile alkoholu za volantem.
03.04.2019

Na závodech se vyřádím, pak jsem opatrná řidička, říká Lounová

Za pneumatiky je dobré si připlatit. Zuzaně Bubílkové to řekla zpěvačka a závodnice Olga Lounová.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.