Dopravní stavby budou pod lepším dohledem

Publikováno: 29.04.2019 17:50
Piráti makají na řešení dopravních problémů v Praze. V našich ranních Třech Impulsech na tělo to alespoň tvrdil jejich dopravní expert Ondřej Polanský.

Ten odpověděl na otázku Zuzany Bubílkové, co tedy magistrát pod vedení pirátského primátora Hřiba pro zlepšení špatné dopravy situace dělá. „Já si myslím, že těch pár měsíců, co v Praze ta koalice funguje, je ještě málo na to hodnotit výsledky její práce," uvedl Polanský a po výzvě moderátorky přidal konkrétní plánované kroky. „Příští týden představíme novelu zákona o zadávání veřejných zakázek. Přibude nová povinnost vést stavební deník elektronicky." Podle Polanského to bude velká výhoda - stát bude moci na dálku kontrolovat, co se na stavbách děje a zmizí možnost dopisovat do stavebních deníků údaje zpětně.

Zdroj obrázku: MAFRA

15.05.2019

Každý občan unie má mít přístup k internetu, říká europoslankyně Charanzová

V našem speciálu k evropským volbám jsme vyzpovídali lídryni kandidátky hnutí ANO Ditu Charanzovou. Podle ní jsme se všichni přesunuli do on-line prostředí a možnost připojit se ke světové síti má být samozřejmostí.
14.05.2019

Studentské volby berou školáci s nadhledem, říká youtuber Kovy

Předvolební kampaň před eurovolbami je studnicí inspirace. V našich ranních Třech Impulsech na tělo o tom mluvil youtuber Karel Kovář alias Kovy.
06.05.2019

Nominaci trenéra Říhy nemám téměř co vytknout, říká Hadamczik

Alois Hadamczik je před blížícím se světovým šampionátem optimistou. To dnes přiznal Zuzaně Bubílkové ve Třech Impulsech na tělo.
02.05.2019

Povinná maturita z matematiky nemá smysl

Dáváme našim studentům středních škol a gymnázií "propočítat" si vlastní budoucnost, říká senátor Růžička
30.04.2019

Obavy z ovlivňování justice jsou zbytečné, tvrdí Babiš

Marie Benešová se vrací na ministerstvo spravedlnosti. Poradkyně prezidenta Zemana a někdejší nejvyšší státní zástupkyně si tak zopakuje roli z takzvané Rusnokovy vlády.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.