Budoucí volba prezidenta republiky slibuje nevšední souboje!

Publikováno: 16.04.2019 16:23
Svoji kandidaturu ohlásil i televizní magnát a moderátor nekonečného množství pořadů Jaromír Soukup. Na síti se už objevila slova podpory i jízlivé poznámky a s nimi je tady Láďa Vonz.

Majitel TV Barrandov to vyhlásil stylově v jednom ze svých pořadů s názvem Moje zprávy. Reagoval tak na posluchačku, která ho označila za moudrého a chytrého člověka. Soukup to tedy v roce 2023 zkusí! Na twitteru se už objevily poznámky, že začne nový pořad Česká republika Jaromíra Soukupa. Někdo také spekuluje, „jak asi bude vypadat Týden s prezidentem, kde bude moderátor klást otázky sám sobě jako hlavě státu. Na facebooku píše i jeho fanynka: „Je to osobnost, budu ho volit.“ Ostatně už je tam i uzavřená skupina Jaromír Soukup – kandidát na prezidenta 2023. „Jděte do toho, maximální podpora,“ uvádí další fanoušek na facebooku TV Barrandov. No, a představitel STANu Marek Ženíšek to na twitteru vidí racionálně: Česká republika může ušetřit. Soukup totiž bude prezidentem, mluvčím, kancléřem i Hradní stráží v jedné osobě. To je samozřejmě politická nadsázka.

Zdroj obrázku: MAFRA

23.04.2019

Svět se udiveně ptá: Kdo je majitelem fotbalové Sparty?

Podnikatel Daniel Křetínský to prý není. Senzační zprávu na doporučení ředitele programu rozpitvá Láďa Vonz.
18.04.2019

Dnes máme Zelený čtvrtek

Prý bychom měli jíst hrách nebo špenát. Láďa Vonz našel na síti další zelené perly.
17.04.2019

Jarda Jágr letí do Číny!

Slavný hokejista se tam vydá společně s výpravou prezidenta Zemana. A už za to schytal facku na sociálních sítích. Pokračuje Láďa Vonz.
15.04.2019

Ministr dopravy doťokal i jako poslanec!

Dan Ťok se právě dnes vzdal poslaneckého mandátu, který po něm převzala Iva Kalátová z Karlovarského kraje. Vyklízení kanceláře prý ale nebude tak rychlé, jak zjistil Láďa Vonz.
12.04.2019

Červená Karkulka má problém!

Jak už jsme ráno hlásili ve zprávách, jedna škola v Barceloně vyřadila pohádky o Karkulce a Šípkové Růžence z knihovny. Pro děti jsou prý jsou příliš sexistické a pro děti nevhodné. Tak jak to je? Ptáme se Ládi Vonze.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.