Andrej Babiš je náročný šéf, tvrdí europoslankyně Charanzová

Publikováno: 25.04.2019 08:50
Europoslankyně za hnutí ANO Dita Charanzová v našich Třech Impulsech na tělo řekla, že si své znovuzvolení zaslouží.

Podle ní o tom vypovídá fakt, že zaujímá první místo na kandidátce za hnutí ANO. Šéf Andrej Babiš se totiž obklopuje lidmi, kteří jsou velkými odborníky a osobní sympatie prakticky nehrají roli. „Pan Babiš chce mít vždycky lidi, kteří se nerozkoukávají a dokáží ihned začít pracovat. To, že mě chtěl za lídryni kandidátky, bylo právě o tom, že za mnou viděl konkrétní výsledky a úspěchy." Charanzová zároveň vyzvala všechny lidi, aby přišli k volbám. V roce 2014 dorazilo k urnám pouze 18 procent občanů.

Zdroj obrázku: MAFRA

29.04.2019

Dopravní stavby budou pod lepším dohledem

Piráti makají na řešení dopravních problémů v Praze. V našich ranních Třech Impulsech na tělo to alespoň tvrdil jejich dopravní expert Ondřej Polanský.
24.04.2019

Konec světa je na Antarktidě

Host Zuzany Bubílkové byl majitel internetových stránek Placatá Země Vladimír Bača.
23.04.2019

Výhra od Impulsu je mojí železnou rezervou, říká výherkyně Šobotníková

Hra "Haló, tady Impulsovi" je zpátky. Dnes se roztočilo další kolo nejoblíbenější soutěže v českém éteru, jmenuje se "Milionový závod".
18.04.2019

Zmatek ve sváteční otevírací době obchodů musíme napravit

Ve sváteční otevírací době obchodů je obrovský chaos. V našich Třech Impulsech na tělo to řekl předseda lidovců Marek Výborný.
17.04.2019

Starší generace je trochu namyšlená, říká předseda STANu

Mladá generace je ambiciózní! Těmito slovy obhajuje předseda hnutí STAN Vít Rakušan svůj návrh snížit věkovou hranici volebního práva na 16 let.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.