V neděli nad ránem znovu měníme čas

Publikováno: 29.03.2019 18:25
A tak je na čase, abychom se podívali na průběžné výsledky našeho referenda. V hlasování na facebooku zatím mírně vedou příznivci letního času. Pokračuje Láďa Vonz.

Už hlasovalo 1500 našich posluchačů. Zatím tedy vedou letňáci. Lidé se zároveň v komentářích dohadují, který čas bychom měli od roku 2021 zachovat. „Letním časem zrušíme poledne, jsem pro zimní,“ píše paní Květoslava. Podle Lenky zimní čas neexistuje, protože máme středoevropský a ten je podle přírody. Katka to vidí jinak: „Zimní čas je nanic. Komu by se chtělo vstávat ve čtyři hodiny ráno za světla?“ Někteří posluchači se přimlouvají za to, abychom časy stále dvakrát do roka měnili. Martin ale přichází s originálním nápadem: „Posuňte to o půl hodiny a bude to.“ Posluchačka Jana dodává: „To zase bude od pondělí boj s dětma.“

Zdroj obrázku: MAFRA

01.04.2019

Miloš Zeman na Matějské

Teď vám vyrazíme aprílový dech! Zjistili jsme, že prezident Zeman navštívil slavnou Matějskou pouť v Praze. Ověřování této zprávy nám ale dalo zabrat, protože na apríla si dáváme setsakramentský pozor. Pokračuje Láďa Vonz.
28.03.2019

Díky jménu se stal mužem zápasu

Český fotbalista Kúdela pobavil Brazilce. Naši sice v úterý s Brazílií prohráli, jedno vítězství si ale přece odnesli. Na síti to vypátral kolega Láďa Vonz.
22.03.2019

Wembley hlásí VYPRODÁNO!

Zápas Anglie s Českem bude sledovat plný kotel. Hlášení našel na twitteru Láďa Vonz.
21.03.2019

Na pražský magistrát vtrhli Piráti z Karibiku!

Zastupitele nově svolává hudba ze slavného filmového hitu. Síťové reakce přináší Láďa Vonz.
20.03.2019

K čemu se dá použít skateboard

Na síti už koluje fotka nového vynálezu, našel ji Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.