Chaotický je brexit i reakce na něj

Publikováno: 13.03.2019 17:05
Brexit nebrexit zamotal hlavu nejenom Britům, ale celé Evropské unii. Nikdo netuší, jak to dnes dopadne... Láďa Vonz brousil na twitteru.

Stovky tvítů jsou stejně chaotické jako brexit samotný. Zaujala mě hláška premiérky Mayové, která v parlamentu řekla, že sice nemá svůj hlas, zato ale poslouchá hlas své země. Naráží tím na to, že nemůže pořádně mluvit, protože ochraptěla. Agentura Reuters cituje slova našeho premiéra Babiše, podle kterých prý nelze úplně vyloučit nové referendum o brexitu. Jeden parodický obrázek už doplňuje, že Tereza má na Babiše mobil. Deník Washington Post v komentáři píše, že „brexit zničil mezinárodní reputaci Británie a respekt k demokracii.“ A jeden Velšan žijící ve Skotsku na twitteru předvídá, že „nové referendum bude v květnu. A v červnu bude po brexitu…“ Samozřejmě bez brexitu. „Jo, a pak se život vrátí do normálu,“ tvítuje uživatel astro_jonni.

 

18.03.2019

ODS přišla o druhého Klause

Strana v sobotu vyloučila Václava Klause mladšího, protože se s ním názorově rozešla. A teď se spekuluje, jestli vznikne nová politická strana… Zajímavosti ze sítě přináší Láďa Vonz.
15.03.2019

Pražská Slavia je v euforii!

Po senzačním postupu do čtvrtfinále Evropské ligy se raduje i z příštího soupeře: Je to věhlasná Chelsea! Síťové reakce přináší Láďa Vonz.
14.03.2019

Středočeská hejtmanka Jermanová porodila dcerku

V jejích 48 letech je to úctyhodný výkon! Síť na to samozřejmě dostatečně reagovala, je tady Láďa Vonz.
12.03.2019

Hitparáda titulků!

Víte, co spojuje herečku Veroniku Žilkovou se zpěvákem Adamem Mišíkem nebo hercem Janem Čenským? Jsou to bulvární titulky! Některé z nich přináší Láďa Vonz.
11.03.2019

Pozor na policistu v teplákách!

Na českých silnicích se objevil falešný policista. Odhaluje ho video, které teď koluje na sociálních sítích i na zpravodajských webech. Na kobylku se mu teď podívá Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.