Svůj první film s Donutilem jsem nikdy nedokončil, říká Hřebejk

Publikováno: 13.03.2019 08:30
Zuzana Bubílková si v ranních Třech Impulsech na tělo povídala o herci Miroslavu Donutilovi s režisérem Janem Hřebejkem.

Filmový režisér Jan Hřebejk v ranních Třech Impulsech na tělo řekl, že ho s hercem Miroslavem Donutilem seznámila náhoda. „V prváku jsem se spolužákem Martinem Špačkem vymýšlel náš krátký film. On mi při tom řekl, že by v něm mohl hrát Miroslav Donutil," řekl Hřebejk s tím, že jeho spolužák herce znal z brněnského divadla Husa na provázku. „Pro mě to byla obrovská hvězda a myslel jsem si, že si ten Martin dělá srandu, nakonec tam skutečně Donutil hrál. Asi dva dny jsme tehdy natáčeli v Brně. Nakonec z toho ale nic nebylo, protože se film nepovedl."

Natáčení tehdy zkomplikovala taky zdravotní indispozice Miroslava Donutila. „My jsme nevěděli, že kvůli nemoci nemá řidičák a neřídí auto. Podle scénáře měl ale sjet z kopce. Takže místo toho, abychom řešili psychologii postav, tak jsme řešili, aby se nezabil v autě a my s ním."

Zdroj obrázku: MAFRA

14.03.2019

Británie na brexitu vydělá, říká Robejšek

Vyjednávání a hlasování o způsobu brexitu připomíná nekonečný příběh. Čas se přitom krátí. Jak to asi dopadne řešila Zuzana Bubílková s politologem a mentorem strany Realisté.
12.03.2019

Bez uniformy jen v mimořádných případech

Na severu Čech řádí policista v teplákách! Jak má vypadat takové zastavení řidiče civilním policistou, na to se ptala Zuzana Bubílková šéfa dopravních policistů.
11.03.2019

Odmítnutí amerického radaru byla chyba, říká Vondra

Česká republika letos slaví 20 let v NATO. A o tom si popovídala Zuzana Bubílková s bývalým ministrem obrany a velvyslancem v USA.
07.03.2019

Babišovi jsem radil, jak na Trumpa, říká ministr Petříček

Premiér Andrej Babiš odletěl do Bílého domu na návštěvu k americkému prezidentovi. O jejich srazu si povídala Zuzana Bubílková s ministrem zahraničí Tomášem Petříčkem.
06.03.2019

Strojvůdci chybují i kvůli mobilům, tvrdí drážní inspektor Jan Kučera

Drážní Inspekce se domnívá, že si strojvedoucí začínají hrát s mobilními telefony místo toho, aby se věnovali řízení.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.