Svůj první film s Donutilem jsem nikdy nedokončil, říká Hřebejk

Publikováno: 13.03.2019 08:30
Zuzana Bubílková si v ranních Třech Impulsech na tělo povídala o herci Miroslavu Donutilovi s režisérem Janem Hřebejkem.

Filmový režisér Jan Hřebejk v ranních Třech Impulsech na tělo řekl, že ho s hercem Miroslavem Donutilem seznámila náhoda. „V prváku jsem se spolužákem Martinem Špačkem vymýšlel náš krátký film. On mi při tom řekl, že by v něm mohl hrát Miroslav Donutil," řekl Hřebejk s tím, že jeho spolužák herce znal z brněnského divadla Husa na provázku. „Pro mě to byla obrovská hvězda a myslel jsem si, že si ten Martin dělá srandu, nakonec tam skutečně Donutil hrál. Asi dva dny jsme tehdy natáčeli v Brně. Nakonec z toho ale nic nebylo, protože se film nepovedl."

Natáčení tehdy zkomplikovala taky zdravotní indispozice Miroslava Donutila. „My jsme nevěděli, že kvůli nemoci nemá řidičák a neřídí auto. Podle scénáře měl ale sjet z kopce. Takže místo toho, abychom řešili psychologii postav, tak jsme řešili, aby se nezabil v autě a my s ním."

Zdroj obrázku: MAFRA

21.03.2019

Kratší pracovní doba jen s podporou státu, říká Dlouhý

Zkrácení pracovní doby zřejmě přijde. Zuzaně Bubílkové to řekl prezident Hospodářské komory.
19.03.2019

Pravá ODS je navždy jen jedna, říká Benda

Pokusy založit „tu pravou ODS" vždycky skončily neúspěchem. Zuzaně Bubílkové to řekl dlouholetý poslanec této strany Marek Benda.
18.03.2019

Nahota sráží sebevědomí

Nazí lidé jsou méně agresivní! Na zajímavý jev upozornil v ranních Třech Impulsech na tělo známý sexuolog Radim Uzel.
14.03.2019

Británie na brexitu vydělá, říká Robejšek

Vyjednávání a hlasování o způsobu brexitu připomíná nekonečný příběh. Čas se přitom krátí. Jak to asi dopadne řešila Zuzana Bubílková s politologem a mentorem strany Realisté.
12.03.2019

Bez uniformy jen v mimořádných případech

Na severu Čech řádí policista v teplákách! Jak má vypadat takové zastavení řidiče civilním policistou, na to se ptala Zuzana Bubílková šéfa dopravních policistů.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.