Pražský muslim vyvolal poprask na internetu!

Publikováno: 19.03.2019 16:53
Šéf Pražské muslimské obce Kushnarenko vyzval členy, aby se vyzbrojili a chránili svůj majetek. A na síti je z toho velká diskuze, kterou přiblíží Láďa Vonz.

Kushnarenko vyvěsil na facebooku videovzkaz. Doslova říká, že by si muslimové měli pořídit zbrojní pasy a zbraně a že jim s tím pomůže. Ústředí muslimských obcí se ale od tohoto výroku distancuje a požaduje vysvětlení. Lidé v diskuzích na zpravodajských webech vnímají muslimský vzkaz velmi negativně. „Má Kushnarenko vůbec české občanství?“ Zni jeden z dotazů na webu iDNES.cz. „Vůbec netuší, co tím vzkazem může vyvolat,“ píše čtenář na Novinkách.cz. „Mohla by na to nějak reagovat policie?“ ptá se další. Na iDNESu je i dotaz, „jaký povyk by vyvolalo takové prohlášení z úst Tomia Okamury…“ A čtenáře Lukáše rozsekala Kushnarenkova kombinace vedoucí muslimů – prokurátor z Ukrajiny – právník podezřelého imáma – a velký kamarád ruských mafošů, tady v tom smyslu zřejmě mafiánů.

Zdroj obrázku: MAFRA

20.03.2019

K čemu se dá použít skateboard

Na síti už koluje fotka nového vynálezu, našel ji Láďa Vonz.
18.03.2019

ODS přišla o druhého Klause

Strana v sobotu vyloučila Václava Klause mladšího, protože se s ním názorově rozešla. A teď se spekuluje, jestli vznikne nová politická strana… Zajímavosti ze sítě přináší Láďa Vonz.
15.03.2019

Pražská Slavia je v euforii!

Po senzačním postupu do čtvrtfinále Evropské ligy se raduje i z příštího soupeře: Je to věhlasná Chelsea! Síťové reakce přináší Láďa Vonz.
14.03.2019

Středočeská hejtmanka Jermanová porodila dcerku

V jejích 48 letech je to úctyhodný výkon! Síť na to samozřejmě dostatečně reagovala, je tady Láďa Vonz.
13.03.2019

Chaotický je brexit i reakce na něj

Brexit nebrexit zamotal hlavu nejenom Britům, ale celé Evropské unii. Nikdo netuší, jak to dnes dopadne... Láďa Vonz brousil na twitteru.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.