Pražská Slavia je v euforii!

Publikováno: 15.03.2019 17:37
Po senzačním postupu do čtvrtfinále Evropské ligy se raduje i z příštího soupeře: Je to věhlasná Chelsea! Síťové reakce přináší Láďa Vonz.

Na twitteru je hned uvítání pro slávistického záložníka Stocha: „Vítej, doma!“ Stoch totiž před deseti lety sehrál za Chelsea několik ligových zápasů. On sám je velkým fanouškem Chelsea, „na zápas se velmi těší a doufá v další úspěch Slavie,“ píše se na twiiteru pražského klubu. „Splněný sen,“ tvítuje trenér Trpišovský. „Jednoduchý postup pro Chelsea. Londýnský klub si jede pro trofej,“ píše na twitteru nejeden fanoušek ze zahraničí. „Go Slavia! Hodně štěstí z Polska,“ to je přání polského fotbalového nadšence Adama. A třeba to dopadne dobře, jak ostatně tipuje pod článkem na iDNES.cz čtenář Vlastimil: „Doma 4:2, venku 2:2. Paráda!“

Zdroj obrázku: MAFRA

21.03.2019

Na pražský magistrát vtrhli Piráti z Karibiku!

Zastupitele nově svolává hudba ze slavného filmového hitu. Síťové reakce přináší Láďa Vonz.
20.03.2019

K čemu se dá použít skateboard

Na síti už koluje fotka nového vynálezu, našel ji Láďa Vonz.
19.03.2019

Pražský muslim vyvolal poprask na internetu!

Šéf Pražské muslimské obce Kushnarenko vyzval členy, aby se vyzbrojili a chránili svůj majetek. A na síti je z toho velká diskuze, kterou přiblíží Láďa Vonz.
18.03.2019

ODS přišla o druhého Klause

Strana v sobotu vyloučila Václava Klause mladšího, protože se s ním názorově rozešla. A teď se spekuluje, jestli vznikne nová politická strana… Zajímavosti ze sítě přináší Láďa Vonz.
14.03.2019

Středočeská hejtmanka Jermanová porodila dcerku

V jejích 48 letech je to úctyhodný výkon! Síť na to samozřejmě dostatečně reagovala, je tady Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.