Pražská Slavia je v euforii!

Publikováno: 15.03.2019 17:37
Po senzačním postupu do čtvrtfinále Evropské ligy se raduje i z příštího soupeře: Je to věhlasná Chelsea! Síťové reakce přináší Láďa Vonz.

Na twitteru je hned uvítání pro slávistického záložníka Stocha: „Vítej, doma!“ Stoch totiž před deseti lety sehrál za Chelsea několik ligových zápasů. On sám je velkým fanouškem Chelsea, „na zápas se velmi těší a doufá v další úspěch Slavie,“ píše se na twiiteru pražského klubu. „Splněný sen,“ tvítuje trenér Trpišovský. „Jednoduchý postup pro Chelsea. Londýnský klub si jede pro trofej,“ píše na twitteru nejeden fanoušek ze zahraničí. „Go Slavia! Hodně štěstí z Polska,“ to je přání polského fotbalového nadšence Adama. A třeba to dopadne dobře, jak ostatně tipuje pod článkem na iDNES.cz čtenář Vlastimil: „Doma 4:2, venku 2:2. Paráda!“

Zdroj obrázku: MAFRA

18.03.2019

ODS přišla o druhého Klause

Strana v sobotu vyloučila Václava Klause mladšího, protože se s ním názorově rozešla. A teď se spekuluje, jestli vznikne nová politická strana… Zajímavosti ze sítě přináší Láďa Vonz.
14.03.2019

Středočeská hejtmanka Jermanová porodila dcerku

V jejích 48 letech je to úctyhodný výkon! Síť na to samozřejmě dostatečně reagovala, je tady Láďa Vonz.
13.03.2019

Chaotický je brexit i reakce na něj

Brexit nebrexit zamotal hlavu nejenom Britům, ale celé Evropské unii. Nikdo netuší, jak to dnes dopadne... Láďa Vonz brousil na twitteru.
12.03.2019

Hitparáda titulků!

Víte, co spojuje herečku Veroniku Žilkovou se zpěvákem Adamem Mišíkem nebo hercem Janem Čenským? Jsou to bulvární titulky! Některé z nich přináší Láďa Vonz.
11.03.2019

Pozor na policistu v teplákách!

Na českých silnicích se objevil falešný policista. Odhaluje ho video, které teď koluje na sociálních sítích i na zpravodajských webech. Na kobylku se mu teď podívá Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.