Pozor na policistu v teplákách!

Publikováno: 11.03.2019 16:50
Na českých silnicích se objevil falešný policista. Odhaluje ho video, které teď koluje na sociálních sítích i na zpravodajských webech. Na kobylku se mu teď podívá Láďa Vonz.

Příběh má jednoduchou konstrukci. Sítěmi koluje video, kde auto s kamerou na palubní desce předjela modrá fabia s blikačkami – jakože policejními, z ní vystoupil zavalitý tmavovlasý chlápek v teplákách s tím, že je policista. Po druhém řidiči Jiřím Kopřivovi chtěl jakousi pokutu za dopravní přestupek. Nakonec odjel s nepořízenou, protože neprokázal, že tím policistou je. Případ má už v rukou ta pravá, nefalšovaná, skutečná česká policie. „Zřejmě nový stejnokroj,“ píše se v jedné reakci na twitteru. To je narážka na ty tepláky. „No jo, blikačky z Číny a žádný nápis policie,“ cituji komentář z facebooku. „Absolvent zvláštní školy a hraje si na šerifa,“ píše další komentátor. „Měl dostat přes hubu,“ dodávají radikálnější diskutéři.

Zdroj obrázku: MAFRA

18.03.2019

ODS přišla o druhého Klause

Strana v sobotu vyloučila Václava Klause mladšího, protože se s ním názorově rozešla. A teď se spekuluje, jestli vznikne nová politická strana… Zajímavosti ze sítě přináší Láďa Vonz.
15.03.2019

Pražská Slavia je v euforii!

Po senzačním postupu do čtvrtfinále Evropské ligy se raduje i z příštího soupeře: Je to věhlasná Chelsea! Síťové reakce přináší Láďa Vonz.
14.03.2019

Středočeská hejtmanka Jermanová porodila dcerku

V jejích 48 letech je to úctyhodný výkon! Síť na to samozřejmě dostatečně reagovala, je tady Láďa Vonz.
13.03.2019

Chaotický je brexit i reakce na něj

Brexit nebrexit zamotal hlavu nejenom Britům, ale celé Evropské unii. Nikdo netuší, jak to dnes dopadne... Láďa Vonz brousil na twitteru.
12.03.2019

Hitparáda titulků!

Víte, co spojuje herečku Veroniku Žilkovou se zpěvákem Adamem Mišíkem nebo hercem Janem Čenským? Jsou to bulvární titulky! Některé z nich přináší Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.