Pozor na policistu v teplákách!

Publikováno: 11.03.2019 16:50
Na českých silnicích se objevil falešný policista. Odhaluje ho video, které teď koluje na sociálních sítích i na zpravodajských webech. Na kobylku se mu teď podívá Láďa Vonz.

Příběh má jednoduchou konstrukci. Sítěmi koluje video, kde auto s kamerou na palubní desce předjela modrá fabia s blikačkami – jakože policejními, z ní vystoupil zavalitý tmavovlasý chlápek v teplákách s tím, že je policista. Po druhém řidiči Jiřím Kopřivovi chtěl jakousi pokutu za dopravní přestupek. Nakonec odjel s nepořízenou, protože neprokázal, že tím policistou je. Případ má už v rukou ta pravá, nefalšovaná, skutečná česká policie. „Zřejmě nový stejnokroj,“ píše se v jedné reakci na twitteru. To je narážka na ty tepláky. „No jo, blikačky z Číny a žádný nápis policie,“ cituji komentář z facebooku. „Absolvent zvláštní školy a hraje si na šerifa,“ píše další komentátor. „Měl dostat přes hubu,“ dodávají radikálnější diskutéři.

Zdroj obrázku: MAFRA

14.03.2019

Středočeská hejtmanka Jermanová porodila dcerku

V jejích 48 letech je to úctyhodný výkon! Síť na to samozřejmě dostatečně reagovala, je tady Láďa Vonz.
13.03.2019

Chaotický je brexit i reakce na něj

Brexit nebrexit zamotal hlavu nejenom Britům, ale celé Evropské unii. Nikdo netuší, jak to dnes dopadne... Láďa Vonz brousil na twitteru.
12.03.2019

Hitparáda titulků!

Víte, co spojuje herečku Veroniku Žilkovou se zpěvákem Adamem Mišíkem nebo hercem Janem Čenským? Jsou to bulvární titulky! Některé z nich přináší Láďa Vonz.
08.03.2019

Boj za životní prostředí zašel příliš daleko...

Tak tady máme opravdu hezký dárek na den žen. Jedna německá publicistka tvrdí, že to nejhorší, co můžeme udělat pro životní prostředí, je… mít děti! Na webu tuto teorii objevil Láďa Vonz.
07.03.2019

Kocour je pryč, myši mají pré

Tak premiér jednou vyjede za Donaldem a už máme o zábavu postaráno! Policejní razie střídá razii a předseda Poslanecké sněmovny tančil na stole. Tanečkům se věnuje Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.