ODS přišla o druhého Klause

Publikováno: 18.03.2019 17:07
Strana v sobotu vyloučila Václava Klause mladšího, protože se s ním názorově rozešla. A teď se spekuluje, jestli vznikne nová politická strana… Zajímavosti ze sítě přináší Láďa Vonz.

Lidé už tohle téma zlehčují. Na sociálních sítích například koluje obrázek, jak Klaus mladší telefonuje Tomiu Okamurovi s dotazem: „Nemáte v SPD jedno místo Volný…?“ Volný s velkým Vé, což je narážka na odchod tří poslanců z klubu SPD. Ale tam cesta nevede, sám Klaus řekl, že do SPD nepůjde. Na twitteru je také poznámka, že bylo načase, že ODS už dlouho dělala Klausovi ostudu. „A neměl by být prezidentem?“ stojí v dalším dotazu v tomto vlákně. „Ne, jeden Klaus v tomto století stačil,“ zní v odpovědi. „Je to chlap, jak má být, národ ho podporuje,“ soudí na twitteru uživatel pod jménem Čítárny knihy. „Ne, Klaus mladší společnost  rozděluje,“ čteme v reakci.

Zdroj obrázku: MAFRA

20.03.2019

K čemu se dá použít skateboard

Na síti už koluje fotka nového vynálezu, našel ji Láďa Vonz.
19.03.2019

Pražský muslim vyvolal poprask na internetu!

Šéf Pražské muslimské obce Kushnarenko vyzval členy, aby se vyzbrojili a chránili svůj majetek. A na síti je z toho velká diskuze, kterou přiblíží Láďa Vonz.
15.03.2019

Pražská Slavia je v euforii!

Po senzačním postupu do čtvrtfinále Evropské ligy se raduje i z příštího soupeře: Je to věhlasná Chelsea! Síťové reakce přináší Láďa Vonz.
14.03.2019

Středočeská hejtmanka Jermanová porodila dcerku

V jejích 48 letech je to úctyhodný výkon! Síť na to samozřejmě dostatečně reagovala, je tady Láďa Vonz.
13.03.2019

Chaotický je brexit i reakce na něj

Brexit nebrexit zamotal hlavu nejenom Britům, ale celé Evropské unii. Nikdo netuší, jak to dnes dopadne... Láďa Vonz brousil na twitteru.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.