Novinka týdne: zpívá Sebastian!

Publikováno: 03.03.2019 07:00
Tento týden bez výročí a narozenin! Pořad o domácí muzice přináší mistr hudebních omáček Petr Vondráček.

Hezkou neděli, já bych šel dneska do novinek. Začnu zprávou týdne: Ewa Farna je v očekávání! Oznámila to písničkou nazvanou symbolicky „Ta o nás“. Hodně štěstí, Ewo!

O5 a Radeček jsem sliboval už posledně. Takže ano, je tu novinka natočená se Celeste Buckingham. Píseň pochází z filmu „Lovení“.

Řeknu vám, tenhle Sebastian z Liberce je borec. Zdá se mi, že má další hit. I když – to se asi teprve ukáže. Představujeme skladbu „Rub a líc“. Moje poznámka má značku „Dobrá práce“!

Nic dalšího nemám. Ale příště do toho dám zase všechno. Petr Vondráček

10.03.2019

A je tu další federální duet: Kristina a David Gránský

Jako by rozpad Československa v roce 1993 nikdy nepřišel. Symbolické tóny přátelství nyní zpívají dva představitelé nové hudební generace. Pokračuje Petr Vondráček.
24.02.2019

Svátek české muziky. Celé pondělí, na Impulsu

Už zítra to vypukne! Svátek české muziky. Uskuteční se u příležitosti oslav 20 let Rádia Impuls. Petr Vondráček této mimořádné události plné hvězd uzpůsobil obsah svého nedělního pořadu o domácí muzice.
17.02.2019

Nová Bára Poláková: Krásná a pomalá

Do nového týdne vstupujeme se dvěma čerstvými tituly a jedním velkým výročím. Pořad o české muzice připravuje Petr Vondráček.
09.02.2019

Slavíme! V hlavních rolích Lenka Filipová, Jan Neckář a Pavel Callta

Na příští týden žádné novinky. Jenom výročí a narozeniny, v pravidelném pořadu Petra Vondráčka nazvaném Zlatá česká klasika i nová česká muzika.
03.02.2019

Richard Krajčo napsal písničku pro Karla a Charlotte Gottovi

Odborník na domácí hudební scénu, mistr hudebních omáček Petr Vondráček, připravil nový díl pořadu plného muziky pocházející z Česka.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.