Novinka týdne: zpívá Sebastian!

Publikováno: 03.03.2019 07:00
Tento týden bez výročí a narozenin! Pořad o domácí muzice přináší mistr hudebních omáček Petr Vondráček.

Hezkou neděli, já bych šel dneska do novinek. Začnu zprávou týdne: Ewa Farna je v očekávání! Oznámila to písničkou nazvanou symbolicky „Ta o nás“. Hodně štěstí, Ewo!

O5 a Radeček jsem sliboval už posledně. Takže ano, je tu novinka natočená se Celeste Buckingham. Píseň pochází z filmu „Lovení“.

Řeknu vám, tenhle Sebastian z Liberce je borec. Zdá se mi, že má další hit. I když – to se asi teprve ukáže. Představujeme skladbu „Rub a líc“. Moje poznámka má značku „Dobrá práce“!

Nic dalšího nemám. Ale příště do toho dám zase všechno. Petr Vondráček

31.03.2019

Čeká nás týden plný výročí!

Dvě zpěvačky a dvě zlaté české klasiky. V pořadu mistra hudebních omáček, Petra Vondráčka.
24.03.2019

Xindl X píše text pro Veronu

Dámy a pánové, poslechněte tři domácí novinky najednou! Hudební výhled na další týden nabízí nové vydání pořadu Zlatá česká klasika i nová česká muzika. Připravuje Petr Vondráček.
18.03.2019

Kryštof má nový hit!

Novinka pod tlakem několika výročí. Takové může být stručné vyjádření obsahu pořadu o domácí muzice. Připravuje Petr Vondráček.
10.03.2019

A je tu další federální duet: Kristina a David Gránský

Jako by rozpad Československa v roce 1993 nikdy nepřišel. Symbolické tóny přátelství nyní zpívají dva představitelé nové hudební generace. Pokračuje Petr Vondráček.
24.02.2019

Svátek české muziky. Celé pondělí, na Impulsu

Už zítra to vypukne! Svátek české muziky. Uskuteční se u příležitosti oslav 20 let Rádia Impuls. Petr Vondráček této mimořádné události plné hvězd uzpůsobil obsah svého nedělního pořadu o domácí muzice.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.