K čemu se dá použít skateboard

Publikováno: 20.03.2019 17:29
Na síti už koluje fotka nového vynálezu, našel ji Láďa Vonz.

Obrázek vyvěsila na twitteru samotná policie. Jde o starou felicii, která táhne přívěsný vozík. Tomu ale chybí jedno kolo, místo kterého tam řidič připevnil skateboard, tedy prkno na kolečkách. Podle policie je to dílo 52letého muže z Opavy, který tak poškodil silnici a navíc nadýchal přes jedno promile alkoholu. Uživatel Starej blesk se na twitteru ptá, jestli u nás můžeme vůbec ještě víc poškodit silnice? „Není Opava už náhodou v Rusku?“ rýpnul si další uživatel. Že prý takové věci jsou k vidění právě v Rusku, přidávají se další hlasy. „Borec, génius, zlatý český ručičky,“ narážíme na twitteru na obdivné komentáře skateboardového přívěsného vozíku. „Sto bodů za kreativitu a fištróna!“ tvítuje Honza Ptáček.

01.04.2019

Miloš Zeman na Matějské

Teď vám vyrazíme aprílový dech! Zjistili jsme, že prezident Zeman navštívil slavnou Matějskou pouť v Praze. Ověřování této zprávy nám ale dalo zabrat, protože na apríla si dáváme setsakramentský pozor. Pokračuje Láďa Vonz.
29.03.2019

V neděli nad ránem znovu měníme čas

A tak je na čase, abychom se podívali na průběžné výsledky našeho referenda. V hlasování na facebooku zatím mírně vedou příznivci letního času. Pokračuje Láďa Vonz.
28.03.2019

Díky jménu se stal mužem zápasu

Český fotbalista Kúdela pobavil Brazilce. Naši sice v úterý s Brazílií prohráli, jedno vítězství si ale přece odnesli. Na síti to vypátral kolega Láďa Vonz.
22.03.2019

Wembley hlásí VYPRODÁNO!

Zápas Anglie s Českem bude sledovat plný kotel. Hlášení našel na twitteru Láďa Vonz.
21.03.2019

Na pražský magistrát vtrhli Piráti z Karibiku!

Zastupitele nově svolává hudba ze slavného filmového hitu. Síťové reakce přináší Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.