K čemu se dá použít skateboard

Publikováno: 20.03.2019 17:29
Na síti už koluje fotka nového vynálezu, našel ji Láďa Vonz.

Obrázek vyvěsila na twitteru samotná policie. Jde o starou felicii, která táhne přívěsný vozík. Tomu ale chybí jedno kolo, místo kterého tam řidič připevnil skateboard, tedy prkno na kolečkách. Podle policie je to dílo 52letého muže z Opavy, který tak poškodil silnici a navíc nadýchal přes jedno promile alkoholu. Uživatel Starej blesk se na twitteru ptá, jestli u nás můžeme vůbec ještě víc poškodit silnice? „Není Opava už náhodou v Rusku?“ rýpnul si další uživatel. Že prý takové věci jsou k vidění právě v Rusku, přidávají se další hlasy. „Borec, génius, zlatý český ručičky,“ narážíme na twitteru na obdivné komentáře skateboardového přívěsného vozíku. „Sto bodů za kreativitu a fištróna!“ tvítuje Honza Ptáček.

21.03.2019

Na pražský magistrát vtrhli Piráti z Karibiku!

Zastupitele nově svolává hudba ze slavného filmového hitu. Síťové reakce přináší Láďa Vonz.
19.03.2019

Pražský muslim vyvolal poprask na internetu!

Šéf Pražské muslimské obce Kushnarenko vyzval členy, aby se vyzbrojili a chránili svůj majetek. A na síti je z toho velká diskuze, kterou přiblíží Láďa Vonz.
18.03.2019

ODS přišla o druhého Klause

Strana v sobotu vyloučila Václava Klause mladšího, protože se s ním názorově rozešla. A teď se spekuluje, jestli vznikne nová politická strana… Zajímavosti ze sítě přináší Láďa Vonz.
15.03.2019

Pražská Slavia je v euforii!

Po senzačním postupu do čtvrtfinále Evropské ligy se raduje i z příštího soupeře: Je to věhlasná Chelsea! Síťové reakce přináší Láďa Vonz.
14.03.2019

Středočeská hejtmanka Jermanová porodila dcerku

V jejích 48 letech je to úctyhodný výkon! Síť na to samozřejmě dostatečně reagovala, je tady Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.