Hitparáda titulků!

Publikováno: 12.03.2019 17:02
Víte, co spojuje herečku Veroniku Žilkovou se zpěvákem Adamem Mišíkem nebo hercem Janem Čenským? Jsou to bulvární titulky! Některé z nich přináší Láďa Vonz.

I tohle se dá ulovit na síti. „Veronika Žilková je prý zoufalá – nepustili ji do letadla,“ uvádí titulek na webu Aha. Herečka dostala chřipku, a to pěkně hustou. Zpěvák Adam Mišík údajně schovává svoji novou přítelkyni a podle Šípu za to může jeho prsatá bývalka Diana. Týden.cz přináší „Kouzlo mladického vzhledu Jana Čenského.“ Ten si prý nechává pleť hloubkově čistit a taky masírovat. Jeho babička se skvěle udržovanou pletí měla celý život používat vodu a mýdlo s jelenem. A ještě tady máme minipříběh bývalé partnerky Justina Biebera, zpěvačky Seleny Gomez. Ta se prý nevzpamatovala z rozchodu, dala se na celibát a možná z ní bude jeptiška.

Zdroj obrázku: MAFRA

14.03.2019

Středočeská hejtmanka Jermanová porodila dcerku

V jejích 48 letech je to úctyhodný výkon! Síť na to samozřejmě dostatečně reagovala, je tady Láďa Vonz.
13.03.2019

Chaotický je brexit i reakce na něj

Brexit nebrexit zamotal hlavu nejenom Britům, ale celé Evropské unii. Nikdo netuší, jak to dnes dopadne... Láďa Vonz brousil na twitteru.
11.03.2019

Pozor na policistu v teplákách!

Na českých silnicích se objevil falešný policista. Odhaluje ho video, které teď koluje na sociálních sítích i na zpravodajských webech. Na kobylku se mu teď podívá Láďa Vonz.
08.03.2019

Boj za životní prostředí zašel příliš daleko...

Tak tady máme opravdu hezký dárek na den žen. Jedna německá publicistka tvrdí, že to nejhorší, co můžeme udělat pro životní prostředí, je… mít děti! Na webu tuto teorii objevil Láďa Vonz.
07.03.2019

Kocour je pryč, myši mají pré

Tak premiér jednou vyjede za Donaldem a už máme o zábavu postaráno! Policejní razie střídá razii a předseda Poslanecké sněmovny tančil na stole. Tanečkům se věnuje Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.