Hitparáda titulků!

Publikováno: 12.03.2019 17:02
Víte, co spojuje herečku Veroniku Žilkovou se zpěvákem Adamem Mišíkem nebo hercem Janem Čenským? Jsou to bulvární titulky! Některé z nich přináší Láďa Vonz.

I tohle se dá ulovit na síti. „Veronika Žilková je prý zoufalá – nepustili ji do letadla,“ uvádí titulek na webu Aha. Herečka dostala chřipku, a to pěkně hustou. Zpěvák Adam Mišík údajně schovává svoji novou přítelkyni a podle Šípu za to může jeho prsatá bývalka Diana. Týden.cz přináší „Kouzlo mladického vzhledu Jana Čenského.“ Ten si prý nechává pleť hloubkově čistit a taky masírovat. Jeho babička se skvěle udržovanou pletí měla celý život používat vodu a mýdlo s jelenem. A ještě tady máme minipříběh bývalé partnerky Justina Biebera, zpěvačky Seleny Gomez. Ta se prý nevzpamatovala z rozchodu, dala se na celibát a možná z ní bude jeptiška.

Zdroj obrázku: MAFRA

18.03.2019

ODS přišla o druhého Klause

Strana v sobotu vyloučila Václava Klause mladšího, protože se s ním názorově rozešla. A teď se spekuluje, jestli vznikne nová politická strana… Zajímavosti ze sítě přináší Láďa Vonz.
15.03.2019

Pražská Slavia je v euforii!

Po senzačním postupu do čtvrtfinále Evropské ligy se raduje i z příštího soupeře: Je to věhlasná Chelsea! Síťové reakce přináší Láďa Vonz.
14.03.2019

Středočeská hejtmanka Jermanová porodila dcerku

V jejích 48 letech je to úctyhodný výkon! Síť na to samozřejmě dostatečně reagovala, je tady Láďa Vonz.
13.03.2019

Chaotický je brexit i reakce na něj

Brexit nebrexit zamotal hlavu nejenom Britům, ale celé Evropské unii. Nikdo netuší, jak to dnes dopadne... Láďa Vonz brousil na twitteru.
11.03.2019

Pozor na policistu v teplákách!

Na českých silnicích se objevil falešný policista. Odhaluje ho video, které teď koluje na sociálních sítích i na zpravodajských webech. Na kobylku se mu teď podívá Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.