Díky jménu se stal mužem zápasu

Publikováno: 28.03.2019 17:30
Český fotbalista Kúdela pobavil Brazilce. Naši sice v úterý s Brazílií prohráli, jedno vítězství si ale přece odnesli. Na síti to vypátral kolega Láďa Vonz.

Obránce Kúdela si vysloužil speciální cenu přímo od Brazilců. Televizní diváci ho zvolili jako muže utkání. Bohužel ani ne tak pro předvedenou hru, ale kvůli příjmení. V portugalštině znamená „Cú dela“ doslova /a řečeno slušně/ JEJÍ ZADEK. Brazilcům se to tak líbilo, že našeho fotbalistu zvolili hráčem zápasu. Píší o tom například weby idnes.cz nebo sport.cz. Komentátor brazilské televize jenom utrousil, že takový výsledek tušil a při vyhlašování výsledků ankety se smál. Ostatně video už koluje na sociálních sítích. „Bodaj by zme aj my mali takých Kúdelov,“ parafrázuje slavného komentátora Karola Poláka čtenář iDNESu Pavel. Podle iDNESu to samotný hrdina Kúdela celé bere s úsměvem.

Zdroj obrázku: MAFRA

01.04.2019

Miloš Zeman na Matějské

Teď vám vyrazíme aprílový dech! Zjistili jsme, že prezident Zeman navštívil slavnou Matějskou pouť v Praze. Ověřování této zprávy nám ale dalo zabrat, protože na apríla si dáváme setsakramentský pozor. Pokračuje Láďa Vonz.
29.03.2019

V neděli nad ránem znovu měníme čas

A tak je na čase, abychom se podívali na průběžné výsledky našeho referenda. V hlasování na facebooku zatím mírně vedou příznivci letního času. Pokračuje Láďa Vonz.
22.03.2019

Wembley hlásí VYPRODÁNO!

Zápas Anglie s Českem bude sledovat plný kotel. Hlášení našel na twitteru Láďa Vonz.
21.03.2019

Na pražský magistrát vtrhli Piráti z Karibiku!

Zastupitele nově svolává hudba ze slavného filmového hitu. Síťové reakce přináší Láďa Vonz.
20.03.2019

K čemu se dá použít skateboard

Na síti už koluje fotka nového vynálezu, našel ji Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.