Bylo dobře, že mě vystřídali, vzpomíná Vízek na Brazílii

Publikováno: 26.03.2019 08:30
Fotbalový internacionál v ranních Třech Impulsech na tělo vzpomínal na zápas proti Brazílii, který se odehrál před 37 lety.

Tehdy na stadion do São Paula dorazilo 107 tisíc diváků. Vízka to trochu rozptylovalo. „Byl to nezapomenutelný zážitek. Z tak obrovského množství lidí jsem byl vykolejený. Já jsem se pořád díval mezi diváky a trenér si toho asi všimnul a vystřídal mě. To bylo dobře, protože jsme vyrovnali. Myslím si, že jsme hráli velmi dobře, protože jsme uhráli remízu 1:1."

Na zápas s Brazílií Vízek vzpomínal v souvislosti s dnešním (26.3.2019) utkáním české reprezentace. Prohlásil, že páteční vystoupení ve Wembley mnoho optimismu pro dnešní zápas v pražském Edenu nedává. S Brazilci se ale prý může stát cokoliv. „Myslím, že v top formě nejsou, což je naše šance. Když uhrajeme remízu, tak to bude velký výsledek pro nás. Je to smutné, ale záleží, jak se Brazílie vyspí."

Zdroj obrázku: MAFRA

03.04.2019

Na závodech se vyřádím, pak jsem opatrná řidička, říká Lounová

Za pneumatiky je dobré si připlatit. Zuzaně Bubílkové to řekla zpěvačka a závodnice Olga Lounová.
02.04.2019

Spalničky přenášejí dospělí, tvrdí odpůrkyně povinného očkování

Spalničková panika kolem očkování dětí je zbytečná! V ranních Třech Impulsech na tělo to prohlásila odpůrkyně povinného očkování dětí Martina Suchánková ze spolku Rozalio.
27.03.2019

Na vyučování bych si troufl i dnes, tvrdí zpěvák Maxa

Ve čtvrtek 28.3. se slaví Den učitelů! Zuzana Bubílková se spojila s bývalým učitelem, známým zpěvákem Martinem Maxou.
21.03.2019

Kratší pracovní doba jen s podporou státu, říká Dlouhý

Zkrácení pracovní doby zřejmě přijde. Zuzaně Bubílkové to řekl prezident Hospodářské komory.
19.03.2019

Pravá ODS je navždy jen jedna, říká Benda

Pokusy založit „tu pravou ODS" vždycky skončily neúspěchem. Zuzaně Bubílkové to řekl dlouholetý poslanec této strany Marek Benda.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.