Boj za životní prostředí zašel příliš daleko...

Publikováno: 08.03.2019 16:52
Tak tady máme opravdu hezký dárek na den žen. Jedna německá publicistka tvrdí, že to nejhorší, co můžeme udělat pro životní prostředí, je… mít děti! Na webu tuto teorii objevil Láďa Vonz.

Originální myšlenku přináší web lidovky.cz. Podle německé autorky Vereny Brunschweigerové vypustí jedno mimino až 50 tun oxidu uhličitého. A ten přece ničí naše životní prostředí. Proto by mělo být normální nemít po třicítce děti. „A kolik tun CO2 vypustí její prdy?“ ptá v diskuzi na lidovkách jeden čtenář. „V případě této slečny je ovšem dobře, že se nebude dále množit,“ dodává další. Na druhou stranu se objevuje názor, který její postoj hájí: „Co je komu do toho, jak ten druhý prožije svůj život. Buďte tolerantní.“

Zdroj obrázku: MAFRA

14.03.2019

Středočeská hejtmanka Jermanová porodila dcerku

V jejích 48 letech je to úctyhodný výkon! Síť na to samozřejmě dostatečně reagovala, je tady Láďa Vonz.
13.03.2019

Chaotický je brexit i reakce na něj

Brexit nebrexit zamotal hlavu nejenom Britům, ale celé Evropské unii. Nikdo netuší, jak to dnes dopadne... Láďa Vonz brousil na twitteru.
12.03.2019

Hitparáda titulků!

Víte, co spojuje herečku Veroniku Žilkovou se zpěvákem Adamem Mišíkem nebo hercem Janem Čenským? Jsou to bulvární titulky! Některé z nich přináší Láďa Vonz.
11.03.2019

Pozor na policistu v teplákách!

Na českých silnicích se objevil falešný policista. Odhaluje ho video, které teď koluje na sociálních sítích i na zpravodajských webech. Na kobylku se mu teď podívá Láďa Vonz.
07.03.2019

Kocour je pryč, myši mají pré

Tak premiér jednou vyjede za Donaldem a už máme o zábavu postaráno! Policejní razie střídá razii a předseda Poslanecké sněmovny tančil na stole. Tanečkům se věnuje Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.