20 let Ráááádia Impuls

Publikováno: 06.03.2019 15:00
Od 25. února 1999 rozdáváme radost. A tak jsme těch 20 let oslavili trochu netradičně v Muzeu Smyslů.

Letošní rok je pro nás velmi významný. Na rádiovém trhu jsme už 20 let a to je důvod k oslavě!

V éteru se slavilo z hudebního klubu Doupě, kam přišly zahrát hvězdy z luhů a hájů českých, ale i slovenských. Dorazil Miro Žbirka, Dalibor Janda a Jiřina Anna Jandová, Marek Ztracený, Lucie Bílá, Richard Krajčo, božský Karel Gott, ale i kapela Jelen, Lokomotiva a nechyběli ani No Name. Všem děkujeme za tak nezapomenutelný den!

Ale protože by se ta dvacítka měla oslavit pořádně, sešli jsme se ještě jednou a to mimo éter. Naše holky z marketingu a obchodního oddělení vybraly pro narozeninovou párty opravdu netradiční místo. Šlo o Muzeum Smyslů.

A rozhodně to byla trefa do černého! Večer zahájil svým proslovem generální ředitel Jiří Hrabák (ano, byla to jediná chvíle, kdy jsme se sešli všichni pohromadě) pak už se všichni rozutekli. Někdo pobíhal s vínem u obrázků, které matou naše smysly, a lámal si hlavu nad tím, jak je to možné. Někdo se uhnízdil hned u cateringu. Však to znáte… „Jsem tu kvůli jídlu.“ A někdo se snažil bez závratí projít otáčivým tunelem. Pokud se někdo ztratil, vždy jsme ho našli v koupelně, jak skáče do záchodu. Ano, vidíte správně. Skákalo se i do záchodu anebo umyvadla. Nikomu se naštěstí nic nestalo. :)

Nechybělo ani pár překvapení. Tím byl kouzelník, který předvedl mikromagii, a také se tančilo.

Prostě bylo to velké, zábavné a už se těšíme na další oslavy!

 

 

Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.