Ztracené kolo si našel senior sám

Publikováno: 16.02.2019 07:00
I v tomto týdnu zaměstnalo policisty hned několik kuriózních případů. O co šlo, nám už tradičně poví reportér Václav Komárek.

Na úvod se podíváme za vystresovaným seniorem, který nahlásil na policii, že mu někdo ukradl kolo. Strážci zákona se proto okamžitě dali do pátrání, ale ani po několika dnech nenarazili na žádnou stopu. Nakonec jim ale pomohl sám senior, který kolo našel u obchodu. Zapomněl na to, že ho tam sám nechal.

Míříme do Prahy za cizincem, který na Vinohradech rozbíjel okna zaparkovaných aut. Jako nástroj k ničení mu posloužilo prkno, které vytrhl z lavičky. Policisté byli na místě co by dup a cizinec jim řekl, že hledá manželku schovanou v kufru. Všechna auta ale byla prázdná a agresorovi hrozí i vězení.

Mimořádně natvrdlý zloděj řádil v brněnském divadle. Zločinec počkal, až skončí zkouška slovinského orchestru a z bočního jeviště ukradl akordeon. Jenže muž po dopadení vůbec nevěděl, že vzal hudební nástroj a nevzpomněl si ani na to, jak s ním naložil.

Hrdinů týdne máme hned několik. Jde o náhodné kolemjdoucí, kteří zachránili život muži na pražské zastávce Palmovka. 52ti letý pán zkolaboval při výstupu z tramvaje a skupinka lidí okamžitě zahájila resuscitaci. Záchranáře a policisty přivolala obsluha kamerového systému. Podle posledních zpráv se pacientovi daří dobře.

Zdroj obrázku: MAFRA

16.03.2019

Řidič SUV si užíval jízdu řekou

Kuriózními policejními případy se to v týdnu jenom hemžilo. Co všechno museli strážci zákona řešit, řekne reportér Václav Komárek.
08.03.2019

Děti dorazily do školy o jarních prázdninách

I tento týden byl plný netradičních policejních zásahů. Ve spisech listoval reportér Václav Komárek.
01.03.2019

Zločinec se omlouval přepadenému

V Česku opět řádili popletení zločinci. Všechny případy má pod palcem reportér Václav Komárek.
23.02.2019

Z baru rovnou za volant

Zmatení opilci a kriminálníci dali policistům pořádně zabrat. I tento týden byl totiž plný kuriózních případů, které sbíral reportér Václav Komárek.
09.02.2019

Zloděje nezastaví ani teploty hluboko pod bodem mrazu!

Policisté měli i v tomto týdnu napilno s popletenými zločinci. Kuriózní případy vybíral reportér Václav Komárek…
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.