V Brně se nevyplatí ukazovat holý zadek!

Publikováno: 16.02.2019 10:00
Něco o tom ví mladý muž, kterého chytila městská policie přímo při činu. Případ síťově popíše Láďa Vonz.

Jedná se o incident z tohoto týdne. Jednou takhle brzy ráno skočil před autohlídku strážníků opilý mladík, který si sundal kalhoty a ukázal holý zadek. Tím se vystavil zásahu, při kterém ale sprostě nadával, a tak skončil na záchytce. Video už zveřejnily weby iDNES.cz, tn.cz a také deník. Příběh si už na internetu žije svým životem. Jde o přestupek znevážení úřední osoby a rušení nočního klidu s maximální pokutou 10 tisíc korun. „Ještě že policie nepoužila na ten zadek pendrek“, oddechl si v diskuzi na iDNESu jeden čtenář. „To je toho kvůli jednomu holému zadku“, soudí další. A nakonec pohádková parafráze: „Při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho zesměšnil.“ To je reakce na na ten přestupek znevážení úřední osoby

 

22.02.2019

Věděli jste, že kňour klektá?

Ve vysílání u Fandy bandy se řešilo, co je to kňour. A toho se chytil i Láďa Vonz a vypátral další významy tohoto slova.
21.02.2019

Dělat ankety na facebooku se nevyplácí

Okamurova SPD je na tom podobně jako lidovci. Na facebooku nechala svoje fanoušky hlasovat o uprchlících a teď jí zbyly oči pro pláč. Anketu a její výsledky popíše Láďa Vonz.
20.02.2019

Fotbalový rapper chce zvrátit trest od fotbalových bossů!

Jde o případ teplického záložníka Kučery, který vulgárně rapuje v jedné písničce. V ní napadá Romana Berbra, pražskou Spartu nebo Miroslava Peltu. Pokračuje Láďa Vonz.
19.02.2019

Tak tady máme data volume 2!

Ministryně průmyslu a obchodu Nováková vyvolala svým výrokem o wifinách lavinu vtipných reakcí, které bychom mohli tesat i do kamene. Pokračuje Láďa Vonz.
18.02.2019

Za drahá mobilní data si můžeme sami!

Výrok prohlásila ministryně průmyslu a obchodu Nováková. Premiér Babiš jejím slovům nerozumí. Pro tuto chvíli je to hlavní téma zpravodajských webů. Pokračuje Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.