V Brně se nevyplatí ukazovat holý zadek!

Publikováno: 16.02.2019 10:00
Něco o tom ví mladý muž, kterého chytila městská policie přímo při činu. Případ síťově popíše Láďa Vonz.

Jedná se o incident z tohoto týdne. Jednou takhle brzy ráno skočil před autohlídku strážníků opilý mladík, který si sundal kalhoty a ukázal holý zadek. Tím se vystavil zásahu, při kterém ale sprostě nadával, a tak skončil na záchytce. Video už zveřejnily weby iDNES.cz, tn.cz a také deník. Příběh si už na internetu žije svým životem. Jde o přestupek znevážení úřední osoby a rušení nočního klidu s maximální pokutou 10 tisíc korun. „Ještě že policie nepoužila na ten zadek pendrek“, oddechl si v diskuzi na iDNESu jeden čtenář. „To je toho kvůli jednomu holému zadku“, soudí další. A nakonec pohádková parafráze: „Při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho zesměšnil.“ To je reakce na na ten přestupek znevážení úřední osoby

 

18.02.2019

Za drahá mobilní data si můžeme sami!

Výrok prohlásila ministryně průmyslu a obchodu Nováková. Premiér Babiš jejím slovům nerozumí. Pro tuto chvíli je to hlavní téma zpravodajských webů. Pokračuje Láďa Vonz.
14.02.2019

Šatna viktoriánů je připravena!

To je prosím twitterový vzkaz plzeňské Viktorky před večerním zápasem Evropské ligy. Řeč je o velkém fotbalu, pokračuje Láďa Vonz.
13.02.2019

Slavný cestovatel Miroslav Zikmund slaví STÉ narozeniny!

Velký den D nastává už zítra, na síti to ale žije už hodně dlouho, jak zjistil Láďa Vonz.
12.02.2019

Nudíte se? Kupte si tramvaj!

Láďa Vonz objevil díky twitteru neodolatelnou nabídku pražského dopravního podniku.
11.02.2019

Dočká se Slavia sedmé penalty za sebou?

První jarní fotbalové kolo přineslo jednu zajímavost. Pražská Slavia kopala penaltu a nebyla to penalta obyčejná! Šlo totiž o šestý pokutový kop v šesti zápasech za sebou. Pokračuje Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.