Tak tady máme data volume 2!

Publikováno: 19.02.2019 17:05
Ministryně průmyslu a obchodu Nováková vyvolala svým výrokem o wifinách lavinu vtipných reakcí, které bychom mohli tesat i do kamene. Pokračuje Láďa Vonz.

Sama ministryně tvrdí, že její slova překroutili a vytrhli z kontextu novináři. To ale nic nemění na tom, že reakcí neustále přibývá a je jich jako bankovek v kasírtašce. „Čím víc toho pan prezident vypije, tím je střízlivější," prozrazuje na twitteru falešný kancléř Vratislav Mynář. A ještě píše, že Nováková volala přes Skype, v půlce hovoru jí ale došla mobilní data, tak se to vyplo... Na facebooku vidím výzvu, že bychom měli víc umírat, aby zlevnily pohřby. Už také koluje snímek průmyslové ministryně, jak se ptá, jestli chceme levnější cigára? Pokud ano, tak máme hulit jak sádrovej ježek. Podobně to na facebooku vidí Institut pro urážení politiků. Na facebookovém profilu G.cz je fotka jako parafráze na slavnou písničku Marty Kubišové, náš národní symbol: „Ať wifi dál zůstává s touto krajinou.“

Zdroj obrázku: MAFRA

20.02.2019

Fotbalový rapper chce zvrátit trest od fotbalových bossů!

Jde o případ teplického záložníka Kučery, který vulgárně rapuje v jedné písničce. V ní napadá Romana Berbra, pražskou Spartu nebo Miroslava Peltu. Pokračuje Láďa Vonz.
18.02.2019

Za drahá mobilní data si můžeme sami!

Výrok prohlásila ministryně průmyslu a obchodu Nováková. Premiér Babiš jejím slovům nerozumí. Pro tuto chvíli je to hlavní téma zpravodajských webů. Pokračuje Láďa Vonz.
16.02.2019

V Brně se nevyplatí ukazovat holý zadek!

Něco o tom ví mladý muž, kterého chytila městská policie přímo při činu. Případ síťově popíše Láďa Vonz.
14.02.2019

Šatna viktoriánů je připravena!

To je prosím twitterový vzkaz plzeňské Viktorky před večerním zápasem Evropské ligy. Řeč je o velkém fotbalu, pokračuje Láďa Vonz.
13.02.2019

Slavný cestovatel Miroslav Zikmund slaví STÉ narozeniny!

Velký den D nastává už zítra, na síti to ale žije už hodně dlouho, jak zjistil Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.