Tak tady máme data volume 2!

Publikováno: 19.02.2019 17:05
Ministryně průmyslu a obchodu Nováková vyvolala svým výrokem o wifinách lavinu vtipných reakcí, které bychom mohli tesat i do kamene. Pokračuje Láďa Vonz.

Sama ministryně tvrdí, že její slova překroutili a vytrhli z kontextu novináři. To ale nic nemění na tom, že reakcí neustále přibývá a je jich jako bankovek v kasírtašce. „Čím víc toho pan prezident vypije, tím je střízlivější," prozrazuje na twitteru falešný kancléř Vratislav Mynář. A ještě píše, že Nováková volala přes Skype, v půlce hovoru jí ale došla mobilní data, tak se to vyplo... Na facebooku vidím výzvu, že bychom měli víc umírat, aby zlevnily pohřby. Už také koluje snímek průmyslové ministryně, jak se ptá, jestli chceme levnější cigára? Pokud ano, tak máme hulit jak sádrovej ježek. Podobně to na facebooku vidí Institut pro urážení politiků. Na facebookovém profilu G.cz je fotka jako parafráze na slavnou písničku Marty Kubišové, náš národní symbol: „Ať wifi dál zůstává s touto krajinou.“

Zdroj obrázku: MAFRA

27.02.2019

Váhy na poštách asi vystřídají měřidla

Odesílané balíky už nebudeme platit podle hmotnosti, ale podle jejich rozměrů. Ke změně dojde už pozítří a my se musíme připravit na zdražení! Balík síťových informací přináší Láďa Vonz.
26.02.2019

Do Hanoje jedině obrněným vlakem!

Severokorejský vůdce Kim a americký prezident Trump dorazili na schůzku do Vietnamu. Mezi oběma muži je ale jeden zásadní rozdíl: Zatímco Trump přiletěl letadlem, Kim přicestoval vlakem. Síťově to rozebral Láďa Vonz.
22.02.2019

Věděli jste, že kňour klektá?

Ve vysílání u Fandy bandy se řešilo, co je to kňour. A toho se chytil i Láďa Vonz a vypátral další významy tohoto slova.
21.02.2019

Dělat ankety na facebooku se nevyplácí

Okamurova SPD je na tom podobně jako lidovci. Na facebooku nechala svoje fanoušky hlasovat o uprchlících a teď jí zbyly oči pro pláč. Anketu a její výsledky popíše Láďa Vonz.
20.02.2019

Fotbalový rapper chce zvrátit trest od fotbalových bossů!

Jde o případ teplického záložníka Kučery, který vulgárně rapuje v jedné písničce. V ní napadá Romana Berbra, pražskou Spartu nebo Miroslava Peltu. Pokračuje Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.