Svátek české muziky

Publikováno: 22.02.2019 15:13
Jsme tu už 20 let. A celé ty roky žijeme českou muzikou. Ano, Rádio Impuls slaví 25. února kulaté narozeniny.

Při té příležitosti nás čeká historicky první Svátek české muziky. Svátek plný Živááááků a hvězdných hostů. Celý den odvysíláme živě z hudebního klubu Doupě na pražském Veleslavíně. Ten výjimečný den s námi můžete slavit nejen u rádia, ale také u celodenního videostreamu vysílaného na našem facebooku. Budeme ráááádi, když nakouknete do naší rádiové kuchyně zblízka a když si s námi budete broukat největší české a slovenské hity od rána do večera.

Hrát a zpívat naživo přijdou Richard Krajčo, Meky Žbirka, Michal Hrůza, Marek Ztracený, Lucie Bílá, Petr Vondráček s Lokomotivou, skupina Jelen, přijedou i Slavíci bez hranic - slovenští No Name.

Když už je řeč o Slavících, chybět nebude ani Karel Gott!

Večer od osmi odvysíláme z Doupěte koncert Michala Hrůzy plný jeho filmových a seriálových hitů. V nastaveném trendu hodláme pokračovat až do pátku. Každý večer jeden koncert z naší série Živáááák.

Těšíme se! Užijte si s Impulsem Svátek české hudby a oslavte s námi 20. narozeniny vysílání nejposlouchanější stanice v České republice. Už v pondělí, 25. února, na Impulsu.

10.09.2019

Akusťák Daniela Landy

Proslulý dobrodruh, motivátor a rebel vyjíždí na akustické turné. Ano, Daniel Landa!
18.07.2019

Vzhůru na střechu! Podívejte se na výjimečný koncert skupiny Kabát

7. května se na jedné z pražských střech sešly desítky posluchačů Rádia Impuls a fanoušků legendární teplické skupiny při pokračování výjimečné série Živáááák Rádia Impuls.
30.05.2019

Olympic hraje Želvu

První československé bigbítové album má na kontě skupina Olympic. A přestože vyšlo před víc než 50 lety (v roce 1968) bude mít svou premiéru také letos. Ve čtvrtek 30. května od 20.00 odvysílá Rádio Impuls kompletní koncertní provedení Želvy tak, jak ho kapela zahrála ve výjimečném prostředí pražského hudebního klubu Doupě.
06.05.2019

Kabát zahraje živě na střeše!

Kultovní česká kapela hraje už 30 let ve stejném složení. Co to chce? Pořádnou oslavu přece.
01.03.2019

No Name akusticky

Populární slovenská skupina No Name v letošním roce vyrazila na výjimečné akustické turné a zahrála také v našem hudebním klubu Doupě.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.