Svátek české muziky. Celé pondělí, na Impulsu

Publikováno: 24.02.2019 06:45
Už zítra to vypukne! Svátek české muziky. Uskuteční se u příležitosti oslav 20 let Rádia Impuls. Petr Vondráček této mimořádné události plné hvězd uzpůsobil obsah svého nedělního pořadu o domácí muzice.

Dobrý den. Je to pravda, celé pondělí vysíláme z hudebního klubu Doupě na pražském Veleslavíně. Už mezi sedmi a osmou hodinou se zastaví s přáním Meky Žbirka, po osmé to na místě rozjede skupina Jelen. Od devíti hraje u Vlasty Korce živě Michal Hrůza.

Zatímco dopoledne to bude jenom pár písniček, večer po dvacáté hodině spustí Michal se svojí Kapelou Hrůzy kompletní hodinový Živáááák.

Po desáté hodině vystoupí v Doupěti Marek Ztracený, po jedenácté se ozve – také živě – Lucie Bílá.

Odpoledne přijdou na Svátek české muziky Dalibor Janda, Richard Krajčo a k Fandovi a bandě sám Karel Gott. Pokud bude čas, představí nový duet s dcerou Charlotte. Písničku, kterou napsal již zmíněný Richard Krajčo.

Hodinu po sedmnácté obsadíme my, Lokomotiva. A po nás ještě No Name, ti se objeví akusticky po devatenácté hodině. Celý koncert sympatické party z Košic odvysíláme v pátek 1. března.

Takže tak. Tohle vydání Zlaté české klasiky a nové české muziky prostě bylo jenom o Svátku české muziky. Těšíme se, že zítra budete poslouchat, nebo se dívat na stream na našem facebooku. Díky, Váš Petr Vondráček.

10.03.2019

A je tu další federální duet: Kristina a David Gránský

Jako by rozpad Československa v roce 1993 nikdy nepřišel. Symbolické tóny přátelství nyní zpívají dva představitelé nové hudební generace. Pokračuje Petr Vondráček.
03.03.2019

Novinka týdne: zpívá Sebastian!

Tento týden bez výročí a narozenin! Pořad o domácí muzice přináší mistr hudebních omáček Petr Vondráček.
17.02.2019

Nová Bára Poláková: Krásná a pomalá

Do nového týdne vstupujeme se dvěma čerstvými tituly a jedním velkým výročím. Pořad o české muzice připravuje Petr Vondráček.
09.02.2019

Slavíme! V hlavních rolích Lenka Filipová, Jan Neckář a Pavel Callta

Na příští týden žádné novinky. Jenom výročí a narozeniny, v pravidelném pořadu Petra Vondráčka nazvaném Zlatá česká klasika i nová česká muzika.
03.02.2019

Richard Krajčo napsal písničku pro Karla a Charlotte Gottovi

Odborník na domácí hudební scénu, mistr hudebních omáček Petr Vondráček, připravil nový díl pořadu plného muziky pocházející z Česka.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.