Slavný cestovatel Miroslav Zikmund slaví STÉ narozeniny!

Publikováno: 13.02.2019 17:18
Velký den D nastává už zítra, na síti to ale žije už hodně dlouho, jak zjistil Láďa Vonz.

Český Skaut na svém twitteru skládá hold plzeňskému rodákovi: „Sto let odvahy a dobrodružství, hluboká poklona!“ Web aktuálně.cz nabízí fotografie, díky kterým můžeme nahlédnout do Zikmundovy zlínské vily. Syn slavného cestovatele Miroslav Zikmund mladší zase řekl webu iDNES.cz, že tátovým cestováním jako dítě nijak netrpěl, že byl vzdorovitým dítětem a že se chtěl stát strojvedoucím, a to mu nikdy nevyšlo. Na internetovém bazaru lze najít i nabídky na Hanzelkovy a Zikmundovy knížky, ceny se pohybují ve stokorunách – třeba Afrika, země snů a skutečností nebo Tam za řekou je Argentina. Někteří fiškuntálové čekají na nejvýhodnější nabídku, aby dílo cestovatelů zpeněžili ještě líp.

Zdroj obrázku: MAFRA

18.02.2019

Za drahá mobilní data si můžeme sami!

Výrok prohlásila ministryně průmyslu a obchodu Nováková. Premiér Babiš jejím slovům nerozumí. Pro tuto chvíli je to hlavní téma zpravodajských webů. Pokračuje Láďa Vonz.
16.02.2019

V Brně se nevyplatí ukazovat holý zadek!

Něco o tom ví mladý muž, kterého chytila městská policie přímo při činu. Případ síťově popíše Láďa Vonz.
14.02.2019

Šatna viktoriánů je připravena!

To je prosím twitterový vzkaz plzeňské Viktorky před večerním zápasem Evropské ligy. Řeč je o velkém fotbalu, pokračuje Láďa Vonz.
12.02.2019

Nudíte se? Kupte si tramvaj!

Láďa Vonz objevil díky twitteru neodolatelnou nabídku pražského dopravního podniku.
11.02.2019

Dočká se Slavia sedmé penalty za sebou?

První jarní fotbalové kolo přineslo jednu zajímavost. Pražská Slavia kopala penaltu a nebyla to penalta obyčejná! Šlo totiž o šestý pokutový kop v šesti zápasech za sebou. Pokračuje Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.