Slavný cestovatel Miroslav Zikmund slaví STÉ narozeniny!

Publikováno: 13.02.2019 17:18
Velký den D nastává už zítra, na síti to ale žije už hodně dlouho, jak zjistil Láďa Vonz.

Český Skaut na svém twitteru skládá hold plzeňskému rodákovi: „Sto let odvahy a dobrodružství, hluboká poklona!“ Web aktuálně.cz nabízí fotografie, díky kterým můžeme nahlédnout do Zikmundovy zlínské vily. Syn slavného cestovatele Miroslav Zikmund mladší zase řekl webu iDNES.cz, že tátovým cestováním jako dítě nijak netrpěl, že byl vzdorovitým dítětem a že se chtěl stát strojvedoucím, a to mu nikdy nevyšlo. Na internetovém bazaru lze najít i nabídky na Hanzelkovy a Zikmundovy knížky, ceny se pohybují ve stokorunách – třeba Afrika, země snů a skutečností nebo Tam za řekou je Argentina. Někteří fiškuntálové čekají na nejvýhodnější nabídku, aby dílo cestovatelů zpeněžili ještě líp.

Zdroj obrázku: MAFRA

19.02.2019

Tak tady máme data volume 2!

Ministryně průmyslu a obchodu Nováková vyvolala svým výrokem o wifinách lavinu vtipných reakcí, které bychom mohli tesat i do kamene. Pokračuje Láďa Vonz.
18.02.2019

Za drahá mobilní data si můžeme sami!

Výrok prohlásila ministryně průmyslu a obchodu Nováková. Premiér Babiš jejím slovům nerozumí. Pro tuto chvíli je to hlavní téma zpravodajských webů. Pokračuje Láďa Vonz.
16.02.2019

V Brně se nevyplatí ukazovat holý zadek!

Něco o tom ví mladý muž, kterého chytila městská policie přímo při činu. Případ síťově popíše Láďa Vonz.
14.02.2019

Šatna viktoriánů je připravena!

To je prosím twitterový vzkaz plzeňské Viktorky před večerním zápasem Evropské ligy. Řeč je o velkém fotbalu, pokračuje Láďa Vonz.
12.02.2019

Nudíte se? Kupte si tramvaj!

Láďa Vonz objevil díky twitteru neodolatelnou nabídku pražského dopravního podniku.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.