Richard Krajčo napsal písničku pro Karla a Charlotte Gottovi

Publikováno: 03.02.2019 07:00
Odborník na domácí hudební scénu, mistr hudebních omáček Petr Vondráček, připravil nový díl pořadu plného muziky pocházející z Česka.

Hezkou neděli a ať žijí novinky!
Už minule jsme tu měli Václava Noida Bártu v duetu s Olgou Lounovou. Teď bychom rádi představili jeho sólovou písničku s jednoznačným názvem: „Písnička pro dceru Terezku“.

Ještě než se kapela Chinaski odebere do studia, aby v nové sestavě natočila další album, vypouští do éteru skladbu „Tamaryšek“. Poslední singl z kolekce „Není nám do pláče“ má ambici navázat na předchozí hity „Venku je na nule“ nebo „Potkal jsem tě po letech“. 

A teď pozor: po sociálních sítích se šíří zpráva o nové písni Karla Gotta s dcerou Charlottou. Nahrávku z pera Richarda Krajča představíme na Impulsu ve speciálním vysílání, 25. února. 

Je to všechno? Aha, není. Lake Malawi – právě tahle kapela vyhrála celonárodní klání o reprezentaci Česka na cenách Eurovize. Takže jim v květnu můžeme držet palce.

Pro dnešek vše! Za týden se znovu těším, Petr Vondráček.

03.03.2019

Novinka týdne: zpívá Sebastian!

Tento týden bez výročí a narozenin! Pořad o domácí muzice přináší mistr hudebních omáček Petr Vondráček.
24.02.2019

Svátek české muziky. Celé pondělí, na Impulsu

Už zítra to vypukne! Svátek české muziky. Uskuteční se u příležitosti oslav 20 let Rádia Impuls. Petr Vondráček této mimořádné události plné hvězd uzpůsobil obsah svého nedělního pořadu o domácí muzice.
17.02.2019

Nová Bára Poláková: Krásná a pomalá

Do nového týdne vstupujeme se dvěma čerstvými tituly a jedním velkým výročím. Pořad o české muzice připravuje Petr Vondráček.
09.02.2019

Slavíme! V hlavních rolích Lenka Filipová, Jan Neckář a Pavel Callta

Na příští týden žádné novinky. Jenom výročí a narozeniny, v pravidelném pořadu Petra Vondráčka nazvaném Zlatá česká klasika i nová česká muzika.
27.01.2019

Nový hudební pár: Olga Lounová a Václav Noid Bárta

Nenechte se zmást, jde o nový duet. Ve svém pravidelném nedělním pořadu to vysvětlí mistr hudebních omáček, Petr Vondráček.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.