Nová Bára Poláková: Krásná a pomalá

Publikováno: 17.02.2019 06:45
Do nového týdne vstupujeme se dvěma čerstvými tituly a jedním velkým výročím. Pořad o české muzice připravuje Petr Vondráček.

Tak dobrý den a prosím potlesk pro pana Petra Ulrycha! Legendární sourozence Ulrychovy určitě znáte, tuhle folkovou legendu hrajeme v Impulsovic krabičce. Pan Petr bude mít ve čtvrtek 21. února 75. narozeniny. Až je živ a zdráv!

Teď přichází na řadu to nové. Bára Poláková posílá do oběhu novou píseň z desky „ZE.MĚ“. Pomalá písnička nazvaná "Sami dva" zní moc dobře.

Marta Jandová má Noida Bártu. Zase. Dřív s ním zpívala na cenách Eurovize, teď ho má ve videoklipu k další písni z alba „Barvy“. Kousek nahrávky nazvané „Milovat“ je k vidění níže.

Všechno. Díky za pozornost, za týden se ozvu opět a Radeček - ten vlastně ne, ten má volno. Váš Petr Vondráček

24.02.2019

Svátek české muziky. Celé pondělí, na Impulsu

Už zítra to vypukne! Svátek české muziky. Uskuteční se u příležitosti oslav 20 let Rádia Impuls. Petr Vondráček této mimořádné události plné hvězd uzpůsobil obsah svého nedělního pořadu o domácí muzice.
09.02.2019

Slavíme! V hlavních rolích Lenka Filipová, Jan Neckář a Pavel Callta

Na příští týden žádné novinky. Jenom výročí a narozeniny, v pravidelném pořadu Petra Vondráčka nazvaném Zlatá česká klasika i nová česká muzika.
03.02.2019

Richard Krajčo napsal písničku pro Karla a Charlotte Gottovi

Odborník na domácí hudební scénu, mistr hudebních omáček Petr Vondráček, připravil nový díl pořadu plného muziky pocházející z Česka.
27.01.2019

Nový hudební pár: Olga Lounová a Václav Noid Bárta

Nenechte se zmást, jde o nový duet. Ve svém pravidelném nedělním pořadu to vysvětlí mistr hudebních omáček, Petr Vondráček.
20.01.2019

Tohle jsou noví Mirai. A znějí skvěle!

Jedna novinka a série výročí. Takový je obsah dalšího dílu pořadu Zlatá česká klasika i nová česká muzika. Připravuje mistr hudebních omáček Petr Vondráček.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.