Miroslav Donutil: S věkem klesá má chuť cestovat

Publikováno: 14.02.2019 08:30
Skloubit herectví a cestování lze. Důkazem je toho herec Národního divadla, kterého ale zapálení pro nové zážitky z cest už pomalu opouští.

Herec Miroslav Donutil přiznal, že už nemá takový zápal pro cestování, jako dříve. „S postupujícím věkem mám samozřejmě tu chuť k cestování daleko menší. Já jsem se toho nacestoval docela dost s divadlem Husa na provázku, jezdili jsme s Národním divadlem, jezdil jsem soukromě," řekl Donutil a přidal také počet světových destinací. „Mám jich za sebou už asi 78 a už je to dostačující množství. Už v tom není takové nadšení."

Donutil také vyjádřil obdiv cestovateli Miroslavu Zikmundovi, který se právě dožívá sta let. „Je to velmi náročná disciplína vydržet tak dlouhé cesty, navíc jenom v autě. Nedovedu si úplně do detailu představit, jak se žije pět let v kuse na cestách."

Zdroj obrázku: MAFRA

19.02.2019

Severní Makedonie bude pro NATO přínosem

Přesně v to věří náměstek ministra obrany Jakub Landovský, jak přiznal Zuzaně Bubílkové ve Třech Impulsech na tělo.
13.02.2019

Kombinuji lásku ke sportu a ke zvířatům, říká snowboaridstka Eva Samková

Česká olympijská vítězka má na prvním místě střídavě sport a koně se psem. Řekla to v našich Třech Impulsech na tělo. Dodala, že není dobré se upínat na jednu věc.
12.02.2019

O přesvědčování lidí nám nejde, říká vysoce postavený jehovista

Člen výboru náboženské společnosti Svědkové Jehovovi Jaroslav Kotek nepatří mezi suchary. I jehovisté se umí zasmát vtipů na jejich účet.
11.02.2019

Občas si za volantem zanadávám, přiznává ústecký hejtman

Oldřich Bubeníček spílá hlavně bezohledným řidičům. Slušnější poznámku utrousí, když ho někdo předjede očividně vyšší rychlostí, než je ta povolená.
07.02.2019

V Mostě se dýchá lépe než v Praze, říká moderátor Vladimír Hron

Pro moderátora a baviče Vladimíra Hrona je Most srdeční záležitostí. V tomto severočeském městě se totiž narodil a strávil tam také mládí.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.