Miroslav Donutil: S věkem klesá má chuť cestovat

Publikováno: 14.02.2019 08:30
Skloubit herectví a cestování lze. Důkazem je toho herec Národního divadla, kterého ale zapálení pro nové zážitky z cest už pomalu opouští.

Herec Miroslav Donutil přiznal, že už nemá takový zápal pro cestování, jako dříve. „S postupujícím věkem mám samozřejmě tu chuť k cestování daleko menší. Já jsem se toho nacestoval docela dost s divadlem Husa na provázku, jezdili jsme s Národním divadlem, jezdil jsem soukromě," řekl Donutil a přidal také počet světových destinací. „Mám jich za sebou už asi 78 a už je to dostačující množství. Už v tom není takové nadšení."

Donutil také vyjádřil obdiv cestovateli Miroslavu Zikmundovi, který se právě dožívá sta let. „Je to velmi náročná disciplína vydržet tak dlouhé cesty, navíc jenom v autě. Nedovedu si úplně do detailu představit, jak se žije pět let v kuse na cestách."

Zdroj obrázku: MAFRA

26.02.2019

Moje registrační značka šíří pozitivní atmosféru

Primátor Děčína Jaroslav Hrouda má hned dvě provokující registrační značky na přání. O nich si popovídal se Zuzanou Bubílkovou v ranních Třech Impulsech na tělo.
21.02.2019

Prostitutky s EET? Musely by, potvrzuje ministryně financí!

Ministryně financí Alena Schillerová se neubránila smíchu při představě, jak prakticky zdanit peníze z prostituce. O tomto záměru se podle ní mluví už přes deset let. Stejně ale nevěří, že by se lehké ženy dobrovolně hlásily k takové živnosti.
20.02.2019

Za soukromý telefon platím v desetitisících, přiznává ministryně průmyslu Nováková

Výroky o nadužívání Wi-Fi média vytrhla z kontextu. Své vysvětlení zopakovala v našich ranních Třech Impulsech na tělo ministryně průmyslu a obchodu Marta Nováková.
19.02.2019

Severní Makedonie bude pro NATO přínosem

Přesně v to věří náměstek ministra obrany Jakub Landovský, jak přiznal Zuzaně Bubílkové ve Třech Impulsech na tělo.
13.02.2019

Kombinuji lásku ke sportu a ke zvířatům, říká snowboaridstka Eva Samková

Česká olympijská vítězka má na prvním místě střídavě sport a koně se psem. Řekla to v našich Třech Impulsech na tělo. Dodala, že není dobré se upínat na jednu věc.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.