Kvůli Facebooku nechodím s kamarády na pivo, říká Petr Janda

Publikováno: 04.02.2019 08:30
Známý rocker přiznává, že sociální sítě využívá každý den. Facebook mu ale sebral pár kamarádů, se kterými už nemůže poklábosit u piva.

„Kontakt s přáteli je na Facebooku mnohem jednodušší, ale má to jednu nevýhodu. Ti lidé pak nemají chuť se scházet soukromně, třeba někde na pivku. Všechno si to řekneme přes internet, takže bych řekl, že ta osobní komunikace trošku chybí,“ řekl Petr Janda ve Třech Impulsech na tělo Zuzaně Bubílkové.

Zároveň prohlásil, že mu se založením Facebooku musel pomoci kamarád: „Já tohle neumím. Přišlo mi to složité a říkal jsem si, že se to nikdy nenaučím. Po několika týdnech jsem do toho ale vniknul.“
Zpěvák kapely Olympic také tvrdí, že sociální sítě jsou do určité míry nebezpečné: „Někdy tam čtu různé pomluvy a občas tam zahlédnu i choulostivou fotografii. Na druhou stranu si ale myslím, že to trošku kultivuje chlapy, kteří se bojí zahnout své manželce. Nechtějí, aby je u toho někdo vyfotil a dal to na Facebook.“

Zdroj obrázku: MAFRA

05.02.2019

V botách se necítím dobře, říká Jaroslav Dušek

Chodí v pantoflích, někdy i bos. Klasické zimní boty na něm neuvidíte. I takový je herec Jaroslav Dušek.
31.01.2019

Ze školy jsem nosil i pětky, přiznává ministr školství

Robert Plaga řekl ve Třech Impulsech na tělo, že za svých studijních let plaval hlavně v němčině. A občas se stalo, že domů přišel i s nejhorší známkou.
30.01.2019

Když se neučím, tak mám absťák, říká sběratel vědomostí

Na střední škole mu to moc nešlo. Motivaci a potěšení prý našel až na vysoké škole, tvrdí držitel českého rekordu v počtu vysokoškolských titulů Jaroslav Maxmilián Kašparů.
28.01.2019

Ósakaová tlačila, až Petru zničila, říká Jan Kodeš

Tenisoví fanoušci prožívali v sobotu ráno pěkné nervy! Naše prostějovská tenistka bojovala o první místo na letošním úvodním grandslamu v Melbourne. Ve Třech Impulsech na tělo zápas zhodnotila bývalá tenisová hvězda, Jan Kodeš.
24.01.2019

Příjmy se mají danit, říká Okamura k církevním náhradám

Vládní koalice prosadila změnu v církevních náhradách. Navzdory některým opozičním stranám poslanci rozhodli o tom, že církve dostanou od státu méně peněz než původně předpokládaly. Zastáncem zdanění je také předseda SPD Tomio Okamura.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.