Kvůli Facebooku nechodím s kamarády na pivo, říká Petr Janda

Publikováno: 04.02.2019 08:30
Známý rocker přiznává, že sociální sítě využívá každý den. Facebook mu ale sebral pár kamarádů, se kterými už nemůže poklábosit u piva.

„Kontakt s přáteli je na Facebooku mnohem jednodušší, ale má to jednu nevýhodu. Ti lidé pak nemají chuť se scházet soukromně, třeba někde na pivku. Všechno si to řekneme přes internet, takže bych řekl, že ta osobní komunikace trošku chybí,“ řekl Petr Janda ve Třech Impulsech na tělo Zuzaně Bubílkové.

Zároveň prohlásil, že mu se založením Facebooku musel pomoci kamarád: „Já tohle neumím. Přišlo mi to složité a říkal jsem si, že se to nikdy nenaučím. Po několika týdnech jsem do toho ale vniknul.“
Zpěvák kapely Olympic také tvrdí, že sociální sítě jsou do určité míry nebezpečné: „Někdy tam čtu různé pomluvy a občas tam zahlédnu i choulostivou fotografii. Na druhou stranu si ale myslím, že to trošku kultivuje chlapy, kteří se bojí zahnout své manželce. Nechtějí, aby je u toho někdo vyfotil a dal to na Facebook.“

Zdroj obrázku: MAFRA

11.02.2019

Občas si za volantem zanadávám, přiznává ústecký hejtman

Oldřich Bubeníček spílá hlavně bezohledným řidičům. Slušnější poznámku utrousí, když ho někdo předjede očividně vyšší rychlostí, než je ta povolená.
07.02.2019

V Mostě se dýchá lépe než v Praze, říká moderátor Vladimír Hron

Pro moderátora a baviče Vladimíra Hrona je Most srdeční záležitostí. V tomto severočeském městě se totiž narodil a strávil tam také mládí.
06.02.2019

U polského masa musíme být ostražití, říká ministr zemědělství

U hranic budou dál probíhat prohlídky kamiónů s polským hovězím masem. V ranních Třech Impulsech na tělo to řekl ministr zemědělství Miroslav Toman. Případný zákaz dovozu masa z Polska by musela Česká republika zavádět ve spolupráci s dalšími evropskými státy.
05.02.2019

V botách se necítím dobře, říká Jaroslav Dušek

Chodí v pantoflích, někdy i bos. Klasické zimní boty na něm neuvidíte. I takový je herec Jaroslav Dušek.
31.01.2019

Ze školy jsem nosil i pětky, přiznává ministr školství

Robert Plaga řekl ve Třech Impulsech na tělo, že za svých studijních let plaval hlavně v němčině. A občas se stalo, že domů přišel i s nejhorší známkou.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.