Kombinuji lásku ke sportu a ke zvířatům, říká snowboaridstka Eva Samková

Publikováno: 13.02.2019 08:25
Česká olympijská vítězka má na prvním místě střídavě sport a koně se psem. Řekla to v našich Třech Impulsech na tělo. Dodala, že není dobré se upínat na jednu věc.

Samková v rozhovoru promluvila i ke svým úspěchům z poslední doby. Na všudypřítomnou chválu vůči své osobě si údajně ještě nezvykla. „Já si myslím, že to zas tak často neslýchám a asi to ani není dobře slýchat chválu nějak často, aby si toho člověk pak vážil. Když mě ale někdo pochválí, tak je to samozřejmě příjemné." Právě zpětná pochvala je pro Samkovou motorem k dalším výkonům. „Motivuje mě, když mi trenér potvrdí, že jsem odvedla dobrý výkon," dodala ve vysílání.

 Eva Samková zároveň moc děkuje fanouškům, kteří jí fandili na nedávném zlatém mistrovství světa.

Zdroj obrázku: MAFRA

19.02.2019

Severní Makedonie bude pro NATO přínosem

Přesně v to věří náměstek ministra obrany Jakub Landovský, jak přiznal Zuzaně Bubílkové ve Třech Impulsech na tělo.
14.02.2019

Miroslav Donutil: S věkem klesá má chuť cestovat

Skloubit herectví a cestování lze. Důkazem je toho herec Národního divadla, kterého ale zapálení pro nové zážitky z cest už pomalu opouští.
12.02.2019

O přesvědčování lidí nám nejde, říká vysoce postavený jehovista

Člen výboru náboženské společnosti Svědkové Jehovovi Jaroslav Kotek nepatří mezi suchary. I jehovisté se umí zasmát vtipů na jejich účet.
11.02.2019

Občas si za volantem zanadávám, přiznává ústecký hejtman

Oldřich Bubeníček spílá hlavně bezohledným řidičům. Slušnější poznámku utrousí, když ho někdo předjede očividně vyšší rychlostí, než je ta povolená.
07.02.2019

V Mostě se dýchá lépe než v Praze, říká moderátor Vladimír Hron

Pro moderátora a baviče Vladimíra Hrona je Most srdeční záležitostí. V tomto severočeském městě se totiž narodil a strávil tam také mládí.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.