Kombinuji lásku ke sportu a ke zvířatům, říká snowboaridstka Eva Samková

Publikováno: 13.02.2019 08:25
Česká olympijská vítězka má na prvním místě střídavě sport a koně se psem. Řekla to v našich Třech Impulsech na tělo. Dodala, že není dobré se upínat na jednu věc.

Samková v rozhovoru promluvila i ke svým úspěchům z poslední doby. Na všudypřítomnou chválu vůči své osobě si údajně ještě nezvykla. „Já si myslím, že to zas tak často neslýchám a asi to ani není dobře slýchat chválu nějak často, aby si toho člověk pak vážil. Když mě ale někdo pochválí, tak je to samozřejmě příjemné." Právě zpětná pochvala je pro Samkovou motorem k dalším výkonům. „Motivuje mě, když mi trenér potvrdí, že jsem odvedla dobrý výkon," dodala ve vysílání.

 Eva Samková zároveň moc děkuje fanouškům, kteří jí fandili na nedávném zlatém mistrovství světa.

Zdroj obrázku: MAFRA

26.02.2019

Moje registrační značka šíří pozitivní atmosféru

Primátor Děčína Jaroslav Hrouda má hned dvě provokující registrační značky na přání. O nich si popovídal se Zuzanou Bubílkovou v ranních Třech Impulsech na tělo.
21.02.2019

Prostitutky s EET? Musely by, potvrzuje ministryně financí!

Ministryně financí Alena Schillerová se neubránila smíchu při představě, jak prakticky zdanit peníze z prostituce. O tomto záměru se podle ní mluví už přes deset let. Stejně ale nevěří, že by se lehké ženy dobrovolně hlásily k takové živnosti.
20.02.2019

Za soukromý telefon platím v desetitisících, přiznává ministryně průmyslu Nováková

Výroky o nadužívání Wi-Fi média vytrhla z kontextu. Své vysvětlení zopakovala v našich ranních Třech Impulsech na tělo ministryně průmyslu a obchodu Marta Nováková.
19.02.2019

Severní Makedonie bude pro NATO přínosem

Přesně v to věří náměstek ministra obrany Jakub Landovský, jak přiznal Zuzaně Bubílkové ve Třech Impulsech na tělo.
14.02.2019

Miroslav Donutil: S věkem klesá má chuť cestovat

Skloubit herectví a cestování lze. Důkazem je toho herec Národního divadla, kterého ale zapálení pro nové zážitky z cest už pomalu opouští.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.