Fotbalový rapper chce zvrátit trest od fotbalových bossů!

Publikováno: 20.02.2019 16:34
Jde o případ teplického záložníka Kučery, který vulgárně rapuje v jedné písničce. V ní napadá Romana Berbra, pražskou Spartu nebo Miroslava Peltu. Pokračuje Láďa Vonz.

Případ rozvířil fotbalové vody už minulý rok. Za vulgární rap se škodlivým obsahem dostal záložník Tomáš Kučera 60titisícovou pokutu. Proti ní se ale odvolal a komise se k tomuto případu vrátí zase zítra. Na straně fotbalisty stojí jeho klub – šlo prý jenom o klukovinu. Už v prosinci Teplice doporučily členům etické komise, aby raději začali poslouchat rap.

„Kučera hrubě znevážil jméno fotbalu“, vysvětluje asociace. A v diskuzi na iDNESu se ptá jeden čtenář, jak mohl znevážit něco, co náš fotbal nemá? A další diskutér se ptá, zda náhodou někdo neví, jaký trest dostal Pelta. Anebo tam nešlo o znevážení jména fotbalu?

Ještě mu napařte zákaz vycházení po 22. hodině a bude vymalováno“, stojí v další reakci na iDNESu.

Zdroj obrázku: MAFRA

21.02.2019

Dělat ankety na facebooku se nevyplácí

Okamurova SPD je na tom podobně jako lidovci. Na facebooku nechala svoje fanoušky hlasovat o uprchlících a teď jí zbyly oči pro pláč. Anketu a její výsledky popíše Láďa Vonz.
19.02.2019

Tak tady máme data volume 2!

Ministryně průmyslu a obchodu Nováková vyvolala svým výrokem o wifinách lavinu vtipných reakcí, které bychom mohli tesat i do kamene. Pokračuje Láďa Vonz.
18.02.2019

Za drahá mobilní data si můžeme sami!

Výrok prohlásila ministryně průmyslu a obchodu Nováková. Premiér Babiš jejím slovům nerozumí. Pro tuto chvíli je to hlavní téma zpravodajských webů. Pokračuje Láďa Vonz.
16.02.2019

V Brně se nevyplatí ukazovat holý zadek!

Něco o tom ví mladý muž, kterého chytila městská policie přímo při činu. Případ síťově popíše Láďa Vonz.
14.02.2019

Šatna viktoriánů je připravena!

To je prosím twitterový vzkaz plzeňské Viktorky před večerním zápasem Evropské ligy. Řeč je o velkém fotbalu, pokračuje Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.