Fotbalový rapper chce zvrátit trest od fotbalových bossů!

Publikováno: 20.02.2019 16:34
Jde o případ teplického záložníka Kučery, který vulgárně rapuje v jedné písničce. V ní napadá Romana Berbra, pražskou Spartu nebo Miroslava Peltu. Pokračuje Láďa Vonz.

Případ rozvířil fotbalové vody už minulý rok. Za vulgární rap se škodlivým obsahem dostal záložník Tomáš Kučera 60titisícovou pokutu. Proti ní se ale odvolal a komise se k tomuto případu vrátí zase zítra. Na straně fotbalisty stojí jeho klub – šlo prý jenom o klukovinu. Už v prosinci Teplice doporučily členům etické komise, aby raději začali poslouchat rap.

„Kučera hrubě znevážil jméno fotbalu“, vysvětluje asociace. A v diskuzi na iDNESu se ptá jeden čtenář, jak mohl znevážit něco, co náš fotbal nemá? A další diskutér se ptá, zda náhodou někdo neví, jaký trest dostal Pelta. Anebo tam nešlo o znevážení jména fotbalu?

Ještě mu napařte zákaz vycházení po 22. hodině a bude vymalováno“, stojí v další reakci na iDNESu.

Zdroj obrázku: MAFRA

27.02.2019

Váhy na poštách asi vystřídají měřidla

Odesílané balíky už nebudeme platit podle hmotnosti, ale podle jejich rozměrů. Ke změně dojde už pozítří a my se musíme připravit na zdražení! Balík síťových informací přináší Láďa Vonz.
26.02.2019

Do Hanoje jedině obrněným vlakem!

Severokorejský vůdce Kim a americký prezident Trump dorazili na schůzku do Vietnamu. Mezi oběma muži je ale jeden zásadní rozdíl: Zatímco Trump přiletěl letadlem, Kim přicestoval vlakem. Síťově to rozebral Láďa Vonz.
22.02.2019

Věděli jste, že kňour klektá?

Ve vysílání u Fandy bandy se řešilo, co je to kňour. A toho se chytil i Láďa Vonz a vypátral další významy tohoto slova.
21.02.2019

Dělat ankety na facebooku se nevyplácí

Okamurova SPD je na tom podobně jako lidovci. Na facebooku nechala svoje fanoušky hlasovat o uprchlících a teď jí zbyly oči pro pláč. Anketu a její výsledky popíše Láďa Vonz.
19.02.2019

Tak tady máme data volume 2!

Ministryně průmyslu a obchodu Nováková vyvolala svým výrokem o wifinách lavinu vtipných reakcí, které bychom mohli tesat i do kamene. Pokračuje Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.