Sláva, náš Dálniční Kabát se konečně vrátil z cest!

Publikováno: 25.01.2019 16:35
Sláva, náš Dálniční Kabát se konečně vrátil z cest! Celé dva týdny mapoval české a moravské dálnice a zjišťoval, v jaké jsou kondici. Láďa Vonz se podíval na profil falešného Ťoka a zjišťoval, jestli se už naše inspekce projevila.

Ještě předtím citujeme mluvčího Ředitelství silnic a dálnic Jana Rýdla. Ten dnes tvítnul, že tunel Panenská na D8 je v provozu už od včerejška. Opravu ŘSD stihlo zkrátit o jeden den! Takže to je dobrá zpráva na začátek. Co se týká falešného profilu nejdéle sloužícího ministra dopravy Ťoka, tak tam je aktuálně jeho příběh se zlatou rybkou. Ťok popisuje, že měl tři přání: Kanál Dunaj-Odra-Labe, Apple Store a halu na rychlobruslení. Zlatá rybka mu vynadala.

Ve vlákně se ta diskuze pěkně rozvinula. Jeden tazatel se ujišťuje, jestli to byla rybka zlatá a ne náhodou lithiová? A uživatel Čang Ťien-Min podotýká, že mu v těch přáních chybí krytá sjezdovka pro Ester Ledeckou. To je zřejmě reakce na loňský nápad Brňanů, kteří vážně uvažovali o vybudování kryté sjezdovky, jak psal například web iDNES.cz. Teď ale zpátky k té zlaté rybce. Jeden reagující čtenář se ptá, jestli by prý nebylo lepší, aby měl ministr dopravy TATO tři přání: D1, D2, D3.

29.01.2019

Skandál na síti: Pyropes je bombočuch!

Všechno je jinak! Zjistili jsme, že zvířecímu hledači výbušnin se neříká pyropes, ale bombočuch! Jak je to možné? S odpovědí je tady Láďa Vonz.
28.01.2019

Kvitová je šampionka života!

Tenistka Petra Kvitová je doma! Světová dvojka přijela na skok domů, aby se podělila o zážitky z úspěšného Australian Open. A zároveň vyvolala diskuzi prohlášením, že není jejím cílem být světovou jedničkou. Pokračuje Muž na síti.
24.01.2019

Markéta Davidová vystřílela zlato!

Tento týden vysíláme samé radostné zprávy. A dnes pokračujeme! Petra Kvitová je ve finále tenisového Australian Open. A biatlonistka Markéta Davidová vyhrála závod Světového poháru. To je živná půda pro Láďu Vonze.
23.01.2019

Karolína Plíšková ve čtvrtfinále porazila Serenu Williamsovou!

A my už víme, jak se dostat do hlavních zpráv těch nejvýznamnějších světových médií! Stačí porazit tenistku Serenu Williamsovou. Ve čtvrtfinále se to podařilo Karolíně Plíškové, což způsobilo celoplanetární poprask. S výběrem titulků přichází Muž na síti!
22.01.2019

Internetový svět má dva nové hrdiny!

Internetový svět má dva hrdiny! Jde o pyropsa a tenistku Petru Kvitovou. Pyropes vyhledává bomby – zejména na Vysoké škole ekonomické v Praze. A Petra Kvitová postoupila do semifinále Australian Open. Pokračuje Muž na síti.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.