Ředitel školy rozdal odměny a neměl na výplaty

Publikováno: 08.01.2019 15:21
V Přibyslavi na Vysočině skončil ze dne na den ředitel základní školy. Podle serveru iDNES.cz rozdal učitelům odměny a pak neměl na výplaty. Zajímavý článek našel Muž na síti.

Ona je to vlastně nešťastná událost. Pan ředitel totiž špatně sestavil školní rozpočet, rozdal odměny a pak musel mzdy čerpat z jiného šuplíčku, jak sám řekl. Musíme ale dodat, že se k tomu postavil jako chlap, nabídl rezignaci a město Přibyslav ji přijalo. Takové jednání oceňují i čtenáři v diskuzi pod článkem. Někteří připomínají, že velcí politici takhle zacházejí s miliardami a skutek utek. „Snad ale ředitel neučil matematiku," spekuluje čtenář David.

A ještě jedna zpráva z Vysočiny. Jihlavský magistrát zaplavuje jeden obyvatel dotěrnými dotazy, na které nejde mnohdy odpovědět. Podle iDNESu řeší radnice skoro 250 dotazů od tohoto jediného člověka. Ten se ptá: Jaká je spotřeba kávy v kancelářích vedení města? Jak se jmenuje úředník, který viděl jako poslední první jihlavskou tramvaj? Jaké jsou parametry mobilu primátorky? Jihlavský magistrát ale musí řešit všechny dotazy, které mnohdy hraničí se šikanou. Diskutující čtenáři vesměs soudí, že každé město má svého obecního podivína. Na druhou stranu ale taky připomínají, že i úředníci umějí obyčejné lidi pěkně potrápit. „Sakra práce, jak se tedy jmenoval ten úředník, který jako viděl jako poslední první jihlavskou tramvaj," ptá se čtenář Pavel.

09.01.2019

Bývalý premiér Mirek Topolánek má nový job!

Bývalý premiér Mirek Topolánek má nový job! Zřejmě se stane televizní hvězdou formátu Larryho Kinga ze CNN! Na síti to vyštrachal Muž na síti.
07.01.2019

Klaus starší nebo Klaus mladší?

Po včerejšku to vypadá, že se rozjela nová prezidentská kampaň! Dohady vyvolal Václav Klaus starší, který by se za určitých okolností mohl znovu ucházet o prezidentský úřad. On line souvislosti přináší Muž na síti.
03.01.2019

Začíná pravá zima!

Pěkně se nám to sype, jen co je pravda. Začíná pravá zima! A lidé si na internetu všímají, jak často v posledních hodinách používáme spojení „bílá tma“. Ohlasy z twitteru a z diskuzí přináší Muž na síti.
31.12.2018

Kuriózní pojistné události roku 2018

Představte si, že nabouráte a při nehodě zboříte Karla Gotta! Tohle se stalo jedné řidičce, která to pak musela nahlásit pojišťovně… I takové příběhy jsou na síti, je tady Muž na síti!
31.12.2018

Jsem album. Vánoční album.

Jsem album. Vánoční album. Tak by se dalo nazvat jedno video, které koluje na twitteru. Jeho autorem je premiér Babiš, zjistil náš Muž na síti...
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.