Ředitel školy rozdal odměny a neměl na výplaty

Publikováno: 08.01.2019 15:21
V Přibyslavi na Vysočině skončil ze dne na den ředitel základní školy. Podle serveru iDNES.cz rozdal učitelům odměny a pak neměl na výplaty. Zajímavý článek našel Muž na síti.

Ona je to vlastně nešťastná událost. Pan ředitel totiž špatně sestavil školní rozpočet, rozdal odměny a pak musel mzdy čerpat z jiného šuplíčku, jak sám řekl. Musíme ale dodat, že se k tomu postavil jako chlap, nabídl rezignaci a město Přibyslav ji přijalo. Takové jednání oceňují i čtenáři v diskuzi pod článkem. Někteří připomínají, že velcí politici takhle zacházejí s miliardami a skutek utek. „Snad ale ředitel neučil matematiku," spekuluje čtenář David.

A ještě jedna zpráva z Vysočiny. Jihlavský magistrát zaplavuje jeden obyvatel dotěrnými dotazy, na které nejde mnohdy odpovědět. Podle iDNESu řeší radnice skoro 250 dotazů od tohoto jediného člověka. Ten se ptá: Jaká je spotřeba kávy v kancelářích vedení města? Jak se jmenuje úředník, který viděl jako poslední první jihlavskou tramvaj? Jaké jsou parametry mobilu primátorky? Jihlavský magistrát ale musí řešit všechny dotazy, které mnohdy hraničí se šikanou. Diskutující čtenáři vesměs soudí, že každé město má svého obecního podivína. Na druhou stranu ale taky připomínají, že i úředníci umějí obyčejné lidi pěkně potrápit. „Sakra práce, jak se tedy jmenoval ten úředník, který jako viděl jako poslední první jihlavskou tramvaj," ptá se čtenář Pavel.

16.01.2019

Prohlášení Jaromíra Soukupa a fast food v Bílém domě

Dnešek je na události opravdu výživný. Televizní magnát Jaromír Soukup kupříkladu učiní v jednom ze svých deseti pořadů významné prohlášení. A tím síťový přehled rozhodně nekončí. Je tady Muž na síti.
15.01.2019

Lidovce nemile překvapila anketa ke sňatkům homosexuálů

Tak lidovci jsou vedle jak ta jedle! Představte si, že uspořádali anketu ke sňatkům homosexuálů a ten výsledek je nemile překvapil. Informaci přináší Muž na síti.
15.01.2019

Brankář Petr Čech ukončí fotbalovou kariéru!

Brankář Petr Čech ukončí fotbalovou kariéru! Přesněji řečeno za několik měsíců skončí s profesionálním fotbalem. To je sportovní zpráva dne, kterou teď rozšíří Muž na síti.
10.01.2019

Domácí úkol k popukání

My vás teď seznámíme s jedním vypečeným domácím úkolem. Na twitteru koluje údajné zadání pro žáka druhé třídy základní školy. A jak ukáže Muž na síti, je to k popukání...
09.01.2019

Bývalý premiér Mirek Topolánek má nový job!

Bývalý premiér Mirek Topolánek má nový job! Zřejmě se stane televizní hvězdou formátu Larryho Kinga ze CNN! Na síti to vyštrachal Muž na síti.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.