Opuštěná rakev a velká krádež nákupních vozíků

Publikováno: 12.01.2019 07:00
Na Impulsu opět míříme do světa kuriózních policejních případů. I tento týden pátral v policejních spisech reportér Václav Komárek.

Začínáme v Karlových Varech a hororovým zážitkem strážníků městské policie. Nedaleko jednoho kontejneru totiž našli rakev. Strážci pořádku ale na upíry nevěří, a když ji otevřeli, tak s úlevou zjistili, že je prázdná. Rakev nejlevnějšího provedení tak skončila na skládce.

Manželce se do řízení nemluví. Přesně to už si bude až do konce života pamatovat muž z Olomouce. Ten své ženě neustále radil, jak má řídit a dokonce jí sahal na volant. Řidičce ale došla trpělivost a manžela z auta jednoduše vyhodila. A to přesně sto kilometrů od domova. Zoufalý muž své manželce po několika hodinách volal - tvrdil, že umírá a neví, kde se nachází. Policie rozjela rozsáhlou pátrací akci, ale poučený manžel se nakonec vrátil v pořádku domů.

Velkou krádež nákupních vozíků řešili policisté v Pardubicích. Na zloděje narazili v areálu ubytovny, když svůj lup vykládali z dodávky přímo do sklepa ubytovny. Zhruba 40 nákupních vozíků kradli z nedalekých supermarketů. Policisté s nich ale zatím nevytáhli, na co přesně je potřebovali.

Hrdinkou týdne je bystrá prodavačka ze supermarketu ve středočeských Úvalech. Ta totiž poznala lupiče, který si to do prodejny nakráčel v kukle a s pistolí v ruce. Zatímco dvě zaměstnankyně s křikem utekly, tak naše hrdinka nelenila a lupiče oslovila křestním jménem. Polekaný muž byl její kolega, a proto se rychle odmaskoval. Policistům se marně vymlouval na to, že šlo o vtip.

09.02.2019

Zloděje nezastaví ani teploty hluboko pod bodem mrazu!

Policisté měli i v tomto týdnu napilno s popletenými zločinci. Kuriózní případy vybíral reportér Václav Komárek…
01.02.2019

Přepadl obchod, ale místo pistole vytáhl…

Vítejte ve světě nešikovných zločinců. V policejních spisech pátral reportér Václav Komárek.
26.01.2019

Otec zabavil dceři mobil, ta na něj zavolala policii

Popletení zločinci se zase činili. Václav Komárek přináší sbírku kuriózních případů, kterými se v uplynulých sedmi dnech zabývali čeští i zahraniční policisté.
19.01.2019

Muž střelený do hlavy a hrdinský čin policisty na bobové dráze

I tento týden jsme zapátrali v policejních spisech a přinášíme kuriózní případy uplynulých dní.
05.01.2019

I začátek roku přinesl kuriózní policejní zásahy

I začátek roku přinesl kuriózní policejní zásahy. Do některých případů se museli vložit i hasiči...
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.