Nejdražší toaleta Zuzany Bubílkové

Publikováno: 04.01.2019 08:20
Jakou nejvyšší částku zaplatila Zuzana Bubílková za toaletu? A už jí někdy odmítli vzít na veřejném WC papírovou bankovku?

Kolik jste nejvíc platila za toaletu?

Někde na Ostravsku na nádraží dvacet korun. Utrousila jsem, že to je nejdražší úleva mého života, načež paní za okénkem povídá: „Tak si ji užijte.“ A podala mi papír. Za tu chvíli stihla obvolat snad půlku nádraží, takže když jsem vyšla, přímo na toaletě mně čekalo několik zaměstnanců chtivých se se mnou vyfotit. A když jsem se druhý den vracela zpět a čekala na zpožděný vlak, přišla za mnou toaletářka a povídá: „Nepotřebujete nás navštívit? Šéfová vás má ráda a říkala, že kdybyste přišla znovu, tak ať vám dám slevu.“

Vidíte, jaké máte výhody. Takže dvacet bylo nejvíc?

Ne. U jedné pumpy byl automat na třicet, s tím, že účtenku můžete uplatnit jako slevu na nákup u kteréhokoliv čerpadla daného řetězce. Takže vlastně věrnostní karta pomocí lidské potřeby. Jsem zvědavá, kdy nějaký politik v předvolební kampani přijde s nápadem – veřejné toalety pro důchodce zadarmo. To by mohlo u prostatiků zabrat.

Už se vám stalo, že vám někde odmítli vzít papírovou bankovku?

Ano. Také na nádraží. Podávala jsem paní pětistovku a ona povídá: „Heleďte se, v osm ráno lidi víc snídají než si odskakují. Takže si běžte rozměnit támhle do bufetu.“ Tam mně prodavačka vyplísnila, že všichni dnes platí velkýma a zeptala se: „Nemáte kartu?“ Povídám: „Karta mi nic neřeší, potřebuji drobné.“ „Já také,“ odvrkla a po chvíli dodala: „Už aby i toaletářky přešly na EET a mohlo se tam platit kartou. Jinak nás lidi vysají z drobných.“

Vaše Zuzana Bubílková

08.01.2019

Klause mladšího bych volila, pokud by se do druhého kola dostal se svým tátou

Koho by Zuzana Bubílková volila za prezidenta? A vyhrál by podle ní Klaus starší nebo mladší?
07.01.2019

Na vesnici je auto nutností, ve městě stresovou záležitostí

Čím jezdí Zuzana Bubílková? A proč je nebezpečné jezdit autem do center měst?
03.01.2019

Pozitivní zprávy pro cestáře

Čím povzbudí Zuzana Bubílková cestáře? A jezdí ona sama v zimě autem?
02.01.2019

Žijte svůj život tak, abyste ve stáří měli na co vzpomínat

Jaké je poselství Zuzany Bubílkové do roku 2019? A zaujalo ji některé z poselství našich politiků?
31.12.2018

Láska kvete v každém věku, ale řízek už nepřebije

Co chystá Zuzana Bubílková na Silvestra? A zakázala by pyrotechniku?
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.