Na vesnici je auto nutností, ve městě stresovou záležitostí

Publikováno: 07.01.2019 08:20
Čím jezdí Zuzana Bubílková? A proč je nebezpečné jezdit autem do center měst?

Čím jezdíte?

V poslední době vším jen ne autem. Kromě víkendu, to nakopnu své staré Punto a jedu k rodičům na druhou stranu Prahy. Ale stačí trochu sněhu a cesta mi trvá déle než metrem. V menších městech a na vesnicích je auto nutností. Ve velkých se z něj stává stresová záležitost. Minulý týden jsem se o tom znovu přesvědčila.

Co se vám stalo?

Potřebovala jsem s manažerem jedné firmy zajít vykonat jistý úkon do banky na Václaváku. Povídám, pojedeme metrem. Ten se na mně podíval, jako kdybych operní legendě Bocellimu navrhla, aby si zahulákal s duem Yamaha Dej mi pusu, dej mi hubana. „Metrem? Ani náhodou, nechci se nakazit a skončit na antibiotikách.“ A otevřel své milionové fáro. „Vy si neberete kabát?“ Zeptala jsem se. „Na co? Zaparkujeme před bankou.“

Podařilo se?

Tři čtvrtě hodiny jsme kroužili Václavákem. Všude stála podobná fára ve dvou řadách, v druhé na blikačkách a kolem se producírovali policisté a dávali pokuty. „Flastr mi nevadí. Jen kdyby někdo vypadl.“ Prohlásil manažer. Jenže s podobnou filosofií tam zjevně jeli všichni. Jediná místa byla ve spodní části Václaváku. „Proč nezaparkujeme tam? Ten kousek dojdeme.“ Zeptala jsem se naivně. “To si netroufnu. Tam stojí taxikáři, nechci dostat na budku.“

Jak to dopadlo?

Po hodině jsme zaparkovali v boční ulici a šli k bance mnohem déle než bychom šli z metra. Včera mi manažer volal, že má chřipku. „Asi jsem nastydl, když jsme šli k té bance.“ Takže výherci Fiatu v soutěži Haló tady Impulsovi už předem blahopřeji a radím. Do center měst s ním nejezděte. Potřeboval byste další výhru na pokuty.

Vaše Zuzana Bubílková

08.01.2019

Klause mladšího bych volila, pokud by se do druhého kola dostal se svým tátou

Koho by Zuzana Bubílková volila za prezidenta? A vyhrál by podle ní Klaus starší nebo mladší?
04.01.2019

Nejdražší toaleta Zuzany Bubílkové

Jakou nejvyšší částku zaplatila Zuzana Bubílková za toaletu? A už jí někdy odmítli vzít na veřejném WC papírovou bankovku?
03.01.2019

Pozitivní zprávy pro cestáře

Čím povzbudí Zuzana Bubílková cestáře? A jezdí ona sama v zimě autem?
02.01.2019

Žijte svůj život tak, abyste ve stáří měli na co vzpomínat

Jaké je poselství Zuzany Bubílkové do roku 2019? A zaujalo ji některé z poselství našich politiků?
31.12.2018

Láska kvete v každém věku, ale řízek už nepřebije

Co chystá Zuzana Bubílková na Silvestra? A zakázala by pyrotechniku?
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.