Markéta Davidová vystřílela zlato!

Publikováno: 24.01.2019 16:38
Tento týden vysíláme samé radostné zprávy. A dnes pokračujeme! Petra Kvitová je ve finále tenisového Australian Open. A biatlonistka Markéta Davidová vyhrála závod Světového poháru. To je živná půda pro Láďu Vonze.

Ta radost mohla být dokonce trojnásobná, jak ale víme, Karolína Plíšková vypadla, taže jsme o ryze české finále na Australian Open přišli. Petru Kvitovou po vítězném semifinále překvapilo množství gratulací. Udivilo ji, kolik Čechů se dívá ve čtyři ráno na tenis, píše web iDNES.cz. Někteří čtenáři v diskuzi oceňují fakt, že se Petra takhle velkolepě vrací po těžkém zranění. Ona si to uvědomuje, když říká, že hodně lidí v její návrat na kurty nevěřilo, píší Lidovky.cz.

Flintu do žita nehodila ani Markéta Davidová, ta si s ní dokonce vystřílela vítězství v závodu Světového poháru!

A že to byly nervy! Vždyť ji málem porazila až poslední závodnice Laura Dahlmeierová! Vítězství je ale nakonec české! ,,Předběhnout Lauru, ty kráso…" To je jedna z reakcí v diskuzi na iDnesu. ,,Markéto, jeď! Markéta šikulka," volají čtenáři. ,,Chudák Laura, alespoň mohla doběhnout třetí", stýská si další diskutér. Vyčerpaná Dahlmeierová totiž doběhla bramborová, tedy čtvrtá. A pozor, už před několika dny se ptal server iSport.cz, jestli náhodou ta Davidová není nová Koukalová?

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

25.01.2019

Sláva, náš Dálniční Kabát se konečně vrátil z cest!

Sláva, náš Dálniční Kabát se konečně vrátil z cest! Celé dva týdny mapoval české a moravské dálnice a zjišťoval, v jaké jsou kondici. Láďa Vonz se podíval na profil falešného Ťoka a zjišťoval, jestli se už naše inspekce projevila.
23.01.2019

Karolína Plíšková ve čtvrtfinále porazila Serenu Williamsovou!

A my už víme, jak se dostat do hlavních zpráv těch nejvýznamnějších světových médií! Stačí porazit tenistku Serenu Williamsovou. Ve čtvrtfinále se to podařilo Karolíně Plíškové, což způsobilo celoplanetární poprask. S výběrem titulků přichází Muž na síti!
22.01.2019

Internetový svět má dva nové hrdiny!

Internetový svět má dva hrdiny! Jde o pyropsa a tenistku Petru Kvitovou. Pyropes vyhledává bomby – zejména na Vysoké škole ekonomické v Praze. A Petra Kvitová postoupila do semifinále Australian Open. Pokračuje Muž na síti.
17.01.2019

Dobrá zpráva pro fanoušky Slavie!

Máme dobrou zprávu pro fanoušky fotbalové Slavie. Už začal předprodej vstupenek na zápas Evropské ligy proti Genku! Klub to oznámil na twitteru a na svém webu. Je tady Muž na síti!
16.01.2019

Prohlášení Jaromíra Soukupa a fast food v Bílém domě

Dnešek je na události opravdu výživný. Televizní magnát Jaromír Soukup kupříkladu učiní v jednom ze svých deseti pořadů významné prohlášení. A tím síťový přehled rozhodně nekončí. Je tady Muž na síti.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.