Lidovce nemile překvapila anketa ke sňatkům homosexuálů

Publikováno: 15.01.2019 16:45
Tak lidovci jsou vedle jak ta jedle! Představte si, že uspořádali anketu ke sňatkům homosexuálů a ten výsledek je nemile překvapil. Informaci přináší Muž na síti.

Problém je jednoduchý. Lidovci se na facebooku zeptali lidí, jak vnímají sňatky homosexuálních párů. Z 16 tisíc hlasujících jich celých 80 procent sdělilo, že jim to vůbec nevadí. A přitom KDU-ČSL prosazuje sňatek muže a ženy jako něco, co chtějí trvale chránit a co je základem rodiny. Výsledky ankety přinesl web idnes.cz. Čtenář Vít v diskuzi ocenil fakt, že lidovci tu anketu určitě – jak napovídá ten výsledek – nezfalšovali.

Někteří lidé si ale myslí, že taková anketa na facebooku moc průkazná není. To je pravda, jak píše pan Honza, je to stejné jako kdyby se ptali na oblíbenost Ježíše Krista na nedělní mši v kostele. „Kdyby chtěli mít ten výsledek jiný, tak to fakt měli udělat v kostele," přitakává Ivo. Další čtenáři spekulují nad tím, jestli opravdu má být i manželství muž-muž a žena-žena. Podle pana Tomáše by to mohlo být například mužženství nebo ženženství. Tak se třeba dočkáme nějaké nové lidovecké ankety, uvidíme...

22.01.2019

Internetový svět má dva nové hrdiny!

Internetový svět má dva hrdiny! Jde o pyropsa a tenistku Petru Kvitovou. Pyropes vyhledává bomby – zejména na Vysoké škole ekonomické v Praze. A Petra Kvitová postoupila do semifinále Australian Open. Pokračuje Muž na síti.
17.01.2019

Dobrá zpráva pro fanoušky Slavie!

Máme dobrou zprávu pro fanoušky fotbalové Slavie. Už začal předprodej vstupenek na zápas Evropské ligy proti Genku! Klub to oznámil na twitteru a na svém webu. Je tady Muž na síti!
16.01.2019

Prohlášení Jaromíra Soukupa a fast food v Bílém domě

Dnešek je na události opravdu výživný. Televizní magnát Jaromír Soukup kupříkladu učiní v jednom ze svých deseti pořadů významné prohlášení. A tím síťový přehled rozhodně nekončí. Je tady Muž na síti.
15.01.2019

Brankář Petr Čech ukončí fotbalovou kariéru!

Brankář Petr Čech ukončí fotbalovou kariéru! Přesněji řečeno za několik měsíců skončí s profesionálním fotbalem. To je sportovní zpráva dne, kterou teď rozšíří Muž na síti.
10.01.2019

Domácí úkol k popukání

My vás teď seznámíme s jedním vypečeným domácím úkolem. Na twitteru koluje údajné zadání pro žáka druhé třídy základní školy. A jak ukáže Muž na síti, je to k popukání...
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.