Kvitová je šampionka života!

Publikováno: 28.01.2019 17:30
Tenistka Petra Kvitová je doma! Světová dvojka přijela na skok domů, aby se podělila o zážitky z úspěšného Australian Open. A zároveň vyvolala diskuzi prohlášením, že není jejím cílem být světovou jedničkou. Pokračuje Muž na síti.

Petra to má v hlavě srovnané, finálová porážka už přebolela a být světovou jedničkou? To prý neřeší. V diskuzi na iDNESu ale čtenář Pavel píše, že tu jedničku by to chtělo, ať se tím neprsí jen Plíšková. Další čtenář se usmívá nad otázkou novinářů, jaký je další cíl Petry Kvitové: ,,No tak vyhrála hafo Fed Cupů, dva grandslamy, má medaili z olympiády, jen ta jednička jí chybí. Jasně že ji chce, kristova noho."

Pavel píše, že je opravdu štíhlá a moc jí to sluší. Ale hlavně, ať jí ten tenis vydrží co nejdýl. ,,Ten ocásek za hlavou jí sluší. A vůbec… Vypadá pěkně," dodává Josef. A ještě jeden tweet tenisové legendy Martiny Navrátilové… Ta označila Ósakaovou za superstar, ale Petru Kvitovou za šampionku života! ,,Jak krásně napsané," reagují na tato slova tenisoví fanoušci.

Zdroj obrázku: MAFRA

04.02.2019

Je na dálnici D1 kolona?

Twitterový účet o kolonách na D1 a benzinová pumpa v Pardubicích, kde se porvali dva řidiči... Tak to je dnešní Láďa Vonz.
01.02.2019

Na síti to žije: Jeptiška na lyžích a křik v Poslanecké sněmovně

I dnes internetem hýří spousta emocí. Přispěla k tomu sněmovna, ale i video z Vypichu. Víc přináší Láďa Vonz.
31.01.2019

Muž na síti se vydal do hlubin študákovy duše

Tak tady máme pololetní vysvědčení a prázdniny! Známky dostala i česká vláda. Od koho jiného než od TOP 09. Ty známky snad ani říkat nebudeme...Je tady Láďa Vonz.
30.01.2019

Dostavíme tu D11, nebo ne?

Podmínečnou výpověď následovala výpověď, aby pak obě strany stáhly výpověď. To je shrnutí posledního vývoje jednání mezi státem a stavebními firmami. Trochu jasno do toho vnese Láďa Vonz.
29.01.2019

Skandál na síti: Pyropes je bombočuch!

Všechno je jinak! Zjistili jsme, že zvířecímu hledači výbušnin se neříká pyropes, ale bombočuch! Jak je to možné? S odpovědí je tady Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.