Klaus starší nebo Klaus mladší?

Publikováno: 07.01.2019 15:27
Po včerejšku to vypadá, že se rozjela nová prezidentská kampaň! Dohady vyvolal Václav Klaus starší, který by se za určitých okolností mohl znovu ucházet o prezidentský úřad. On line souvislosti přináší Muž na síti.

Vyplývá to z Klausova rozhovoru pro televizi Prima. Bývalý prezident ale zároveň dodal, že neví, zda pán jeho věku o tom vůbec může uvažovat. Mohl by ale jeho syn Václav mladší. Jak se objevuje v jedné reakci na twitteru: „Klaus předpověděl ekonomickou krizi 2015, ekonomickou krizi 2016, ekonomickou krizi 2017, ekonomickou krizi 2018. Nic nepřišlo. Ten prezidentem nebude."

Podle Klause mají přijít mladší, ale nám to připadá, že myslel Klause mladší. Prý se naučil foukat proti větru, takže na to křeslo má. V diskuzi na iDNESu cituje čtenář Honza Novák slavného Švejka: „Poslušně hlásím, že ten pán je hotovej nezmar. Jako nějakej Bouška z Libně. Vosumnáctkrát za večer ho vyhodili vod Exnerů a dycky se jim tam vrátil, že si zapomněl..." Twitterový uživatel Zlý právník by se docela těšil na prezidentský souboj Klaus mladší x Klaus starší x Okamura x Soukup. To prý bude panečku jízda. Jo, a taky se na twitteru nově objevilo slovo klaustrofobie. Tak nevíme, jak to s tím souvisí...

08.01.2019

Ředitel školy rozdal odměny a neměl na výplaty

V Přibyslavi na Vysočině skončil ze dne na den ředitel základní školy. Podle serveru iDNES.cz rozdal učitelům odměny a pak neměl na výplaty. Zajímavý článek našel Muž na síti.
03.01.2019

Začíná pravá zima!

Pěkně se nám to sype, jen co je pravda. Začíná pravá zima! A lidé si na internetu všímají, jak často v posledních hodinách používáme spojení „bílá tma“. Ohlasy z twitteru a z diskuzí přináší Muž na síti.
31.12.2018

Kuriózní pojistné události roku 2018

Představte si, že nabouráte a při nehodě zboříte Karla Gotta! Tohle se stalo jedné řidičce, která to pak musela nahlásit pojišťovně… I takové příběhy jsou na síti, je tady Muž na síti!
31.12.2018

Jsem album. Vánoční album.

Jsem album. Vánoční album. Tak by se dalo nazvat jedno video, které koluje na twitteru. Jeho autorem je premiér Babiš, zjistil náš Muž na síti...
20.12.2018

Den plný výzev!

Máme den plný výzev! Jedna už míří do fotbalové Sparty. Upřesní Muž na síti!
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.