Internetový svět má dva nové hrdiny!

Publikováno: 22.01.2019 17:00
Internetový svět má dva hrdiny! Jde o pyropsa a tenistku Petru Kvitovou. Pyropes vyhledává bomby – zejména na Vysoké škole ekonomické v Praze. A Petra Kvitová postoupila do semifinále Australian Open. Pokračuje Muž na síti.

Pyropes – tedy vyhledávač výbušnin – se stal hrdinou díky twitterovému účtu policie. V komentářích k probíhajícím akcím zpravidla pokaždé padne otázka: A co pyropes. Bude? A vždycky byl. Tedy na fotografii ze zásahu. A podívejte se, jak se náš psí hrdina dostává do dějin pod hashtagem #pyropesvumění. Představte si, že by se kulturní počiny jmenovaly tak, jak se objevuje ve vlákně Františka Lutonského: Čtyři z tanku a pyropes, Maxipyropes Fík, Žlutý pyropes, Pyropes baskervillský, no a ve filmu Panna a netvor by mohl hrát Vlastimil Harapyropes J A my jsme přispěli v oblasti gastronomie: Hot pyrodog.

A jak teď máme mluvit o Petře Kvitové, že? Snad jen to, že nejen česká média, ale i oficiální twitter Australian Open prožívá postup naší tenistky do semifinále grndslamu. Mimochodem prvního semifinále od těžkého zranění v roce 2016. A média samozřejmě řeší slzy, které Kvitová po čtvrtfinálovém zápase upustila. „Gratulace, skvělý výkon, jsme hrdí na takovou hráčku" – to je několik reakcí z diskuze na webu iDNES.cz

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

25.01.2019

Sláva, náš Dálniční Kabát se konečně vrátil z cest!

Sláva, náš Dálniční Kabát se konečně vrátil z cest! Celé dva týdny mapoval české a moravské dálnice a zjišťoval, v jaké jsou kondici. Láďa Vonz se podíval na profil falešného Ťoka a zjišťoval, jestli se už naše inspekce projevila.
24.01.2019

Markéta Davidová vystřílela zlato!

Tento týden vysíláme samé radostné zprávy. A dnes pokračujeme! Petra Kvitová je ve finále tenisového Australian Open. A biatlonistka Markéta Davidová vyhrála závod Světového poháru. To je živná půda pro Láďu Vonze.
23.01.2019

Karolína Plíšková ve čtvrtfinále porazila Serenu Williamsovou!

A my už víme, jak se dostat do hlavních zpráv těch nejvýznamnějších světových médií! Stačí porazit tenistku Serenu Williamsovou. Ve čtvrtfinále se to podařilo Karolíně Plíškové, což způsobilo celoplanetární poprask. S výběrem titulků přichází Muž na síti!
17.01.2019

Dobrá zpráva pro fanoušky Slavie!

Máme dobrou zprávu pro fanoušky fotbalové Slavie. Už začal předprodej vstupenek na zápas Evropské ligy proti Genku! Klub to oznámil na twitteru a na svém webu. Je tady Muž na síti!
16.01.2019

Prohlášení Jaromíra Soukupa a fast food v Bílém domě

Dnešek je na události opravdu výživný. Televizní magnát Jaromír Soukup kupříkladu učiní v jednom ze svých deseti pořadů významné prohlášení. A tím síťový přehled rozhodně nekončí. Je tady Muž na síti.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.