I začátek roku přinesl kuriózní policejní zásahy

Publikováno: 05.01.2019 06:45
I začátek roku přinesl kuriózní policejní zásahy. Do některých případů se museli vložit i hasiči...

Na úvod se podíváme za kladenskými hasiči, kteří vyjížděli k požáru osobního auta. Podle oznamovatele vozidlo stálo na louce mezi křovinami a bylo plné kouře. Jenže, když přijeli hasiči na místo, tak zjistili, že o žádný dým nejde a okénka jsou pouze orosená. To se jen mladý pár oddával milostným hrátkám. Hasiči se proto nenápadně vrátili zpátky na základnu.

Míříme do Čestic na Strakonicku za panem Lukášem. Toho tak zmohl první den v práci, že začal trpět halucinacemi. Během kopání výkopu zavolal na policii a oznámil, že vidí nebezpečný raketový systém, který ohrožuje obyvatelstvo. Policisté ale po příjezdu zjistili, že jde o bagr.

Jedeme do Prahy za strážníky, kteří na Florenci naháněli papouška. Jenže strážci zákona v tu chvíli vůbec netušili, že se stali terčem neznámého vtipálka. Po náročném odchytu totiž zjistili, že jde o úplně jiného opeřence. Konkrétně o holuba, kterého někdo nabarvil na modro.

Hrdiny týdne jsou hasiči ze Sedlčan na Příbramsku, kteří si připsali velmi kuriózní, ale zároveň dramatický zásah. Museli zachraňovat velblouda, který se zamotal do plotu a spadl do rybníka. A rozhodně se při tom zapotili. Zvíře tahali z vody téměř hodinu, ale nakonec byli úspěšní a velbloud už je zase u svého majitele.

09.02.2019

Zloděje nezastaví ani teploty hluboko pod bodem mrazu!

Policisté měli i v tomto týdnu napilno s popletenými zločinci. Kuriózní případy vybíral reportér Václav Komárek…
01.02.2019

Přepadl obchod, ale místo pistole vytáhl…

Vítejte ve světě nešikovných zločinců. V policejních spisech pátral reportér Václav Komárek.
26.01.2019

Otec zabavil dceři mobil, ta na něj zavolala policii

Popletení zločinci se zase činili. Václav Komárek přináší sbírku kuriózních případů, kterými se v uplynulých sedmi dnech zabývali čeští i zahraniční policisté.
19.01.2019

Muž střelený do hlavy a hrdinský čin policisty na bobové dráze

I tento týden jsme zapátrali v policejních spisech a přinášíme kuriózní případy uplynulých dní.
12.01.2019

Opuštěná rakev a velká krádež nákupních vozíků

Na Impulsu opět míříme do světa kuriózních policejních případů. I tento týden pátral v policejních spisech reportér Václav Komárek.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.