I začátek roku přinesl kuriózní policejní zásahy

Publikováno: 05.01.2019 06:45
I začátek roku přinesl kuriózní policejní zásahy. Do některých případů se museli vložit i hasiči...

Na úvod se podíváme za kladenskými hasiči, kteří vyjížděli k požáru osobního auta. Podle oznamovatele vozidlo stálo na louce mezi křovinami a bylo plné kouře. Jenže, když přijeli hasiči na místo, tak zjistili, že o žádný dým nejde a okénka jsou pouze orosená. To se jen mladý pár oddával milostným hrátkám. Hasiči se proto nenápadně vrátili zpátky na základnu.

Míříme do Čestic na Strakonicku za panem Lukášem. Toho tak zmohl první den v práci, že začal trpět halucinacemi. Během kopání výkopu zavolal na policii a oznámil, že vidí nebezpečný raketový systém, který ohrožuje obyvatelstvo. Policisté ale po příjezdu zjistili, že jde o bagr.

Jedeme do Prahy za strážníky, kteří na Florenci naháněli papouška. Jenže strážci zákona v tu chvíli vůbec netušili, že se stali terčem neznámého vtipálka. Po náročném odchytu totiž zjistili, že jde o úplně jiného opeřence. Konkrétně o holuba, kterého někdo nabarvil na modro.

Hrdiny týdne jsou hasiči ze Sedlčan na Příbramsku, kteří si připsali velmi kuriózní, ale zároveň dramatický zásah. Museli zachraňovat velblouda, který se zamotal do plotu a spadl do rybníka. A rozhodně se při tom zapotili. Zvíře tahali z vody téměř hodinu, ale nakonec byli úspěšní a velbloud už je zase u svého majitele.

12.01.2019

Opuštěná rakev a velká krádež nákupních vozíků

Na Impulsu opět míříme do světa kuriózních policejních případů. I tento týden pátral v policejních spisech reportér Václav Komárek.
29.12.2018

Zločinci se činili i na konci roku

Zločinci se činili i na konci roku. Jsou tady další kriminální případy uplynulého týdne.
22.12.2018

Zločinci si nedají pokoj ani před Vánoci!

Zločinci si nedají pokoj ani před Vánoci. Reportér Václav Komárek pátral v policejních spisech a narazil na celou řadu kuriózních krádeží...
15.12.2018

Dvojitá krádež a polepšený zloděj

I tento týden se podíváme do světa kuriózního zločinu. Podivné a bizarní případy uplynulého týdne sbíral reportér Václav Komárek.
08.12.2018

Běhající opilec a policejní hrdinové týdne!

V Haló tady Impulsovi budeme hrát každý prosincový pátek o milion. Reportér Václav Komárek ale zjistil, že někteří lidé se do hry pravděpodobně nezapojí. Jde o popletené zločince, kteří jsou buď v base, nebo v protialkoholní léčebně...
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.