Dobrá zpráva pro fanoušky Slavie!

Publikováno: 17.01.2019 15:55
Máme dobrou zprávu pro fanoušky fotbalové Slavie. Už začal předprodej vstupenek na zápas Evropské ligy proti Genku! Klub to oznámil na twitteru a na svém webu. Je tady Muž na síti!

Vstupenky si zatím můžou koupit držitelé permanentek. Volný předprodej pro ostatní začne příští pátek, oznamuje Slavia na webu. Zápas proti Genku se hraje 14. února. Tuhle zprávu můžeme doplnit další fotbalovou informací. Už jsme hlásili ve zprávách, že trenér Bílek opouští Zlín a míří do Kazachstánu. Bude trénovat tamější reprezentaci. A na twitteru už je reakce: „Tak a Petr Rada teď zamíří do Uzbekistánu." Ale pozor, Bílek, Nebílek… V Anglii se rýsují dva velké brankářské talenty, píše web iDNES.cz. 17 letý Vítězslav Jaroš chytá v Liverpoolu a 18 letý Matěj Kovář v Manchesteru United. Asi o nich ještě uslyšíme, když už ten Petr Čech končí.

A od fotbalu trošku uhneme. Německo žije příběhem poslance, který se během mandátu stal poslankyní. Jde o poslance bavorského parlamentu Markuse Ganserera, ze kterého se stává poslankyně Tessa Gansererová. Všiml si toho například web Info.cz. Zajímavé na tom je, že poslanec Ganserer je ženatý a má dvě malé děti. Deset let už ale ví, že je ženou. Dokonce veřejně přiznal, že se tajně převlékal do manželčiných šatů. Poslanec zůstane úředně mužem, ale ostatní ho budou vnímat jako ženu. „To by v tom parlamentu mohl mít i dva platné hlasy," komentuje tento příběh na Info.cz čtenář Jaroslav.

28.01.2019

Kvitová je šampionka života!

Tenistka Petra Kvitová je doma! Světová dvojka přijela na skok domů, aby se podělila o zážitky z úspěšného Australian Open. A zároveň vyvolala diskuzi prohlášením, že není jejím cílem být světovou jedničkou. Pokračuje Muž na síti.
25.01.2019

Sláva, náš Dálniční Kabát se konečně vrátil z cest!

Sláva, náš Dálniční Kabát se konečně vrátil z cest! Celé dva týdny mapoval české a moravské dálnice a zjišťoval, v jaké jsou kondici. Láďa Vonz se podíval na profil falešného Ťoka a zjišťoval, jestli se už naše inspekce projevila.
24.01.2019

Markéta Davidová vystřílela zlato!

Tento týden vysíláme samé radostné zprávy. A dnes pokračujeme! Petra Kvitová je ve finále tenisového Australian Open. A biatlonistka Markéta Davidová vyhrála závod Světového poháru. To je živná půda pro Láďu Vonze.
23.01.2019

Karolína Plíšková ve čtvrtfinále porazila Serenu Williamsovou!

A my už víme, jak se dostat do hlavních zpráv těch nejvýznamnějších světových médií! Stačí porazit tenistku Serenu Williamsovou. Ve čtvrtfinále se to podařilo Karolíně Plíškové, což způsobilo celoplanetární poprask. S výběrem titulků přichází Muž na síti!
22.01.2019

Internetový svět má dva nové hrdiny!

Internetový svět má dva hrdiny! Jde o pyropsa a tenistku Petru Kvitovou. Pyropes vyhledává bomby – zejména na Vysoké škole ekonomické v Praze. A Petra Kvitová postoupila do semifinále Australian Open. Pokračuje Muž na síti.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.