Dobrá zpráva pro fanoušky Slavie!

Publikováno: 17.01.2019 15:55
Máme dobrou zprávu pro fanoušky fotbalové Slavie. Už začal předprodej vstupenek na zápas Evropské ligy proti Genku! Klub to oznámil na twitteru a na svém webu. Je tady Muž na síti!

Vstupenky si zatím můžou koupit držitelé permanentek. Volný předprodej pro ostatní začne příští pátek, oznamuje Slavia na webu. Zápas proti Genku se hraje 14. února. Tuhle zprávu můžeme doplnit další fotbalovou informací. Už jsme hlásili ve zprávách, že trenér Bílek opouští Zlín a míří do Kazachstánu. Bude trénovat tamější reprezentaci. A na twitteru už je reakce: „Tak a Petr Rada teď zamíří do Uzbekistánu." Ale pozor, Bílek, Nebílek… V Anglii se rýsují dva velké brankářské talenty, píše web iDNES.cz. 17 letý Vítězslav Jaroš chytá v Liverpoolu a 18 letý Matěj Kovář v Manchesteru United. Asi o nich ještě uslyšíme, když už ten Petr Čech končí.

A od fotbalu trošku uhneme. Německo žije příběhem poslance, který se během mandátu stal poslankyní. Jde o poslance bavorského parlamentu Markuse Ganserera, ze kterého se stává poslankyně Tessa Gansererová. Všiml si toho například web Info.cz. Zajímavé na tom je, že poslanec Ganserer je ženatý a má dvě malé děti. Deset let už ale ví, že je ženou. Dokonce veřejně přiznal, že se tajně převlékal do manželčiných šatů. Poslanec zůstane úředně mužem, ale ostatní ho budou vnímat jako ženu. „To by v tom parlamentu mohl mít i dva platné hlasy," komentuje tento příběh na Info.cz čtenář Jaroslav.

23.01.2019

Karolína Plíšková ve čtvrtfinále porazila Serenu Williamsovou!

A my už víme, jak se dostat do hlavních zpráv těch nejvýznamnějších světových médií! Stačí porazit tenistku Serenu Williamsovou. Ve čtvrtfinále se to podařilo Karolíně Plíškové, což způsobilo celoplanetární poprask. S výběrem titulků přichází Muž na síti!
22.01.2019

Internetový svět má dva nové hrdiny!

Internetový svět má dva hrdiny! Jde o pyropsa a tenistku Petru Kvitovou. Pyropes vyhledává bomby – zejména na Vysoké škole ekonomické v Praze. A Petra Kvitová postoupila do semifinále Australian Open. Pokračuje Muž na síti.
16.01.2019

Prohlášení Jaromíra Soukupa a fast food v Bílém domě

Dnešek je na události opravdu výživný. Televizní magnát Jaromír Soukup kupříkladu učiní v jednom ze svých deseti pořadů významné prohlášení. A tím síťový přehled rozhodně nekončí. Je tady Muž na síti.
15.01.2019

Lidovce nemile překvapila anketa ke sňatkům homosexuálů

Tak lidovci jsou vedle jak ta jedle! Představte si, že uspořádali anketu ke sňatkům homosexuálů a ten výsledek je nemile překvapil. Informaci přináší Muž na síti.
15.01.2019

Brankář Petr Čech ukončí fotbalovou kariéru!

Brankář Petr Čech ukončí fotbalovou kariéru! Přesněji řečeno za několik měsíců skončí s profesionálním fotbalem. To je sportovní zpráva dne, kterou teď rozšíří Muž na síti.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.