Bývalý premiér Mirek Topolánek má nový job!

Publikováno: 09.01.2019 15:24
Bývalý premiér Mirek Topolánek má nový job! Zřejmě se stane televizní hvězdou formátu Larryho Kinga ze CNN! Na síti to vyštrachal Muž na síti.

Twitter je toho plný. Mirek Topolánek měl být podle původních zpráv na Mall, tedy přesněji řečeno na internetové televizi Mall. Chystá prý svoji talk show, ve které chce neformálně mluvit o politice. Má to být něco mezi Larrym Kingem a Michalem Prokopem, píše web Seznamzprávy. Jenže na twitteru se objevila oprava, že to nemá být Mall, ale zřejmě Info.cz. Samotná Mall se od původní zprávy distancovala. „Jo a prvním hostem bude Dalík," reaguje čtenář v diskuzi na iDNES.cz. „A bude oblečený jako na dovolené v Toskánsku?" ptá se další čtenářka. Pamatujeme, že tam byl Topolánek nahatý a vyfotil ho Blesk!

Na twitteru jsou ty reakce taky pěkně rýpavé. Někteří komentátoři se ptají, jestli náhodou není apríl. A vybíráme další: „Soukupovi roste konkurence – jeho sledovanosti prý ale Topolánek nedosáhne." „Něco mezi Kingem a Prokopem? To bude šleha!" A jedeme dál: „Konec šoumenů v Čechách." A další komentátor předvídá, že Jan Kraus bude muset zavřít krám.

Zdroj obrázku: MAFRA

16.01.2019

Prohlášení Jaromíra Soukupa a fast food v Bílém domě

Dnešek je na události opravdu výživný. Televizní magnát Jaromír Soukup kupříkladu učiní v jednom ze svých deseti pořadů významné prohlášení. A tím síťový přehled rozhodně nekončí. Je tady Muž na síti.
15.01.2019

Lidovce nemile překvapila anketa ke sňatkům homosexuálů

Tak lidovci jsou vedle jak ta jedle! Představte si, že uspořádali anketu ke sňatkům homosexuálů a ten výsledek je nemile překvapil. Informaci přináší Muž na síti.
15.01.2019

Brankář Petr Čech ukončí fotbalovou kariéru!

Brankář Petr Čech ukončí fotbalovou kariéru! Přesněji řečeno za několik měsíců skončí s profesionálním fotbalem. To je sportovní zpráva dne, kterou teď rozšíří Muž na síti.
10.01.2019

Domácí úkol k popukání

My vás teď seznámíme s jedním vypečeným domácím úkolem. Na twitteru koluje údajné zadání pro žáka druhé třídy základní školy. A jak ukáže Muž na síti, je to k popukání...
08.01.2019

Ředitel školy rozdal odměny a neměl na výplaty

V Přibyslavi na Vysočině skončil ze dne na den ředitel základní školy. Podle serveru iDNES.cz rozdal učitelům odměny a pak neměl na výplaty. Zajímavý článek našel Muž na síti.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.