Brankář Petr Čech ukončí fotbalovou kariéru!

Publikováno: 15.01.2019 15:47
Brankář Petr Čech ukončí fotbalovou kariéru! Přesněji řečeno za několik měsíců skončí s profesionálním fotbalem. To je sportovní zpráva dne, kterou teď rozšíří Muž na síti.

Petr Čech to oznámil na svém twitteru. Doslova tam píše, že po dvaceti letech profesionální kariéry je čas na důchod. Věhlasný brankář připomíná, že celých 15 let odehrál v prestižní Premiere League a že získal všechny trofeje, které jen mohl získat. Petr Čech se už těší na to, co mu život připraví mimo hřiště. A pod tímhle tvítem se už hromadí vzkazy z celého světa: „Budeš nám scházet." „Díky za všechno." „Děkujeme, legendo!" „Hodně štěstí do zbytku sezóny!" Zdraví ho fanoušci Chelsea i Arsenalu… Dokonce i pozdrav z Liverpoolu tam je.

Ten samý vzkaz vyvěsil i na svém facebooku. Tady musíme podotknout, že facebookový profil Petra Čecha sleduje skoro pět milionů fanoušků! A podobně jako na twitteru jsou tam komentáře z celého světa. Všichni děkují legendě. Jeden vzkaz za všechny: „Díky, dlouháne od bubnů!" Je totiž známé, že Petr Čech je taky bubeníkem. A nezapomněli ani čeští fanoušci. „S Bicanem a Nedvědem patří mezi tři největší fotbalové Čechy," soudí na webu iDNES.cz čtenář Ondřej. „Díky, byla to paráda," přidává se další.

Zdroj obrázku: MAFRA

17.01.2019

Dobrá zpráva pro fanoušky Slavie!

Máme dobrou zprávu pro fanoušky fotbalové Slavie. Už začal předprodej vstupenek na zápas Evropské ligy proti Genku! Klub to oznámil na twitteru a na svém webu. Je tady Muž na síti!
16.01.2019

Prohlášení Jaromíra Soukupa a fast food v Bílém domě

Dnešek je na události opravdu výživný. Televizní magnát Jaromír Soukup kupříkladu učiní v jednom ze svých deseti pořadů významné prohlášení. A tím síťový přehled rozhodně nekončí. Je tady Muž na síti.
15.01.2019

Lidovce nemile překvapila anketa ke sňatkům homosexuálů

Tak lidovci jsou vedle jak ta jedle! Představte si, že uspořádali anketu ke sňatkům homosexuálů a ten výsledek je nemile překvapil. Informaci přináší Muž na síti.
10.01.2019

Domácí úkol k popukání

My vás teď seznámíme s jedním vypečeným domácím úkolem. Na twitteru koluje údajné zadání pro žáka druhé třídy základní školy. A jak ukáže Muž na síti, je to k popukání...
09.01.2019

Bývalý premiér Mirek Topolánek má nový job!

Bývalý premiér Mirek Topolánek má nový job! Zřejmě se stane televizní hvězdou formátu Larryho Kinga ze CNN! Na síti to vyštrachal Muž na síti.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.