Ať žije Pomeranč!

Publikováno: 06.01.2019 06:45
Mistr hudebních omáček Petr Vondráček připravil další díl pořadu o domácí muzice. Zn: Zaostřeno na novou českou muziku!

Dobrý den, poprvé v roce 2019 a hned se třemi novinkami.

Už jste slyšeli „Pomeranč“? To je písnička skupiny Tři sestry. Písnička, která uzavírá jejich zatím poslední studiové album „Svobodu ředkvičkám“. Tady je kousek.

A jeden malý, dejme tomu folkový, výlet za kapelou Kamelot. Její nová nahrávka „Nezapomeň na mě“ se mi moc líbí. Je z alba „Země Tvých dlaní“, které se míchalo ve slavných studiích Abbey Road.

Trocha lásky navrch. Je tu takový písničkář, který na jaře pojede turné s Pokáčem. Ten písničkář si říká Láska - vlastním jménem Václav Vaňura. Jeho nahrávka “Láska fejs to fejs“ je o životě na sociálních sítích.

Ať jsou ze všech novinek hity. To přeje nám všem do nového roku Petr Vondráček.

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

20.01.2019

Tohle jsou noví Mirai. A znějí skvěle!

Jedna novinka a série výročí. Takový je obsah dalšího dílu pořadu Zlatá česká klasika i nová česká muzika. Připravuje mistr hudebních omáček Petr Vondráček.
13.01.2019

Tak kdo? Boj o Eurovizi míří do finále!

Dnešní vydání pořadu Zlatá česká klasika i nová česká muzika reflektuje každoroční soupeření domácích interpretů o účast na pěvecké soutěži Eurovision Song Contest. Pokračuje Petr Vondráček.
30.12.2018

Tohle jsou naše hudební tipy na Silvestra

Poslední den v roce obvykle přináší uvolněnější atmosféru, oči přivřeme i nad nějakou tou skleničkou. Na otázku, jakou hudbu si k tomu pustit, odpoví muž nanejvýš povolaný – mistr hudebních omáček, Petr Vondráček.
23.12.2018

Michal Hrůza natočil novou filmovou písničku

Předposlední vydání pořadu o domácí muzice v roce 2018 mělo být hlavně o Vánocích. Záměry autora pořadu, Petra Vondráčka, však přebila jedna novinka a dvě výročí.
16.12.2018

Karel Svoboda by oslavil osmdesátiny…

Dvě výročí, jedna novinka. To je menu dnešního vydání pořadu mistra hudebních omáček, Petra Vondráčka. Pořadu o domácí muzice.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.