Značka Huawei má být pro Čechy hrozbou!

Publikováno: 19.12.2018 16:25
Velký čínský výrobce mobilů má problém. Značka Huawei má být pro Čechy hrozbou, takže se hlasitě debatuje o tom, jestli máme její výrobky používat či nikoli. Muž na síti narazil na twitteru na jedno vlákno, které nám může do této problematiky vnést jasno...

Jenom připomeneme, že mobily této značky přestane používat Úřad české vlády. Ten záměr představil premiér Babiš už včera. A čerstvá zpráva také mluví o ministerstvu zemědělství. Na druhou stranu někteří experti na zpravodajských webech říkají, že obyčejní Češi by tohle dělat neměli – žádné vysoké riziko jim prý nehrozí. Jak ale na twitteru píše Tapír: „Co když někdo v Číně zjistí – z telefonu mojí ženy - kolikrát byla letos v obchodě Ikea. Ta představa je hrozná. Brrr." To je doslova přízrak, dodáváme.

„A co teprve, kdyby Číňané zjistili, kolik ta Tapírova manželka v obchodě utratila. To by byl panečku skandál," reaguje v tom twitterovém vlákně jeden uživatel. A na twitteru jsou další hlášky. Zevlounovi přišla esemeska z Finska, že je zneklidňuje, jak pije. „To je zajímavé, ta samá esemeska mi přišla od mámy," reaguje na špionážní aféru v mobilním odvětví pan Martin. A v diskuzi na iDNESu očekává jeden čtenář zásadní vystoupení prezidenta Zemana. Prý by to měl vysvětlit zítra v televizi u Jaromíra Soukupa.

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

20.12.2018

Den plný výzev!

Máme den plný výzev! Jedna už míří do fotbalové Sparty. Upřesní Muž na síti!
18.12.2018

Řidička se snažila natankovat benzin do elektromobilu!

Internet má nový hit! Jde o blonďatou řidičku, která se na čerpací stanici snaží natankovat elektromobil. Incident nám teď popíše Muž na síti...
17.12.2018

Rosa se stal sportovním ředitelem pražské Sparty

Rosa má novou funkci! Jak už víte z našich zpráv, legendární fotbalista se stal sportovním ředitelem pražské Sparty. A hned už udělal první manažerský krok: podržel trenéra Ščasného! Síťové reakce přináší Muž na síti.
13.12.2018

Žluté vesty řádí i ve Sněmovně!

Jarda řádí! Mluvíme o poslanci sociální demokracie Jaroslavu Foldynovi. Dnes přišel do práce – rozumějte do Sněmovny – v reflexní vestě, a to nebyl v lihu. Co to znamená? Vysvětlí Muž na síti...
12.12.2018

Zvyšují se platy!

Web Novinky.cz přináší praktickou tabulku a ta nám hezky ukazuje, kdo si o kolik přilepší. Poslanci a senátoři o necelých sedm tisíc korun, premiér skoro o dvacet tisíc a prezident ještě o něco víc.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.