Zločinci si nedají pokoj ani před Vánoci!

Publikováno: 22.12.2018 07:45
Zločinci si nedají pokoj ani před Vánoci. Reportér Václav Komárek pátral v policejních spisech a narazil na celou řadu kuriózních krádeží...

Jedeme do Ostravy za ženou, která napekla cukroví a aby se nezkazilo, tak ho dala na parapet svého bytu ve třetím patře. Nejspíš si myslela, že pochoutky budou dost vysoko a žádný zloděj se k nim nedostane. Jenže, to se spletla. Zatím neznámý pachatel totiž dokázal do třetího patra vyšplhat a vánoční cukroví si obstarat i bez pečení.

Že zloději dokážou ukrást téměř vše, ilustruje i případ z Novojičínska. Pachatel si nelámal hlavu s nakupováním vánočního stromku a jeden ze symbolů nadcházejících svátků ukradl přímo ze zahrady rodinného domu. Stromeček vzal i s ozdobami a světelným řetězem. Policie je zatím na zloděje krátká.

Míříme do Liberce za zloději, kteří také provedli velkou vánoční krádež. Partička zločinců řádila na náměstí Doktora Edvarda Beneše. Ukradla stojan v podobě vánočního stromku se sněhulákem a andělem. Všechny podobizny v sobě měly otvory na obličej, aby si turisté mohli pořídit vtipnou fotku. Atrakci ale zloději daleko nedonesli. Policisté ji objevili v ulici na Poříčí.

Abychom ale nekončili tak pesimisticky, tak se podíváme na hrdiny týdne. Těmi jsou dva strážníci z České Lípy František Pittner a Zdeněk Šafránek. Oba pomohli negramotnému muži, který přišel o doklady i peníze a mrznul na ulici. Strážníci mu ale nocleh v ubytovně zaplatili, navrch mu nakoupili potraviny a v charitě zařídili čisté oblečení. Muži se daří dobře.

26.01.2019

Otec zabavil dceři mobil, ta na něj zavolala policii

Popletení zločinci se zase činili. Václav Komárek přináší sbírku kuriózních případů, kterými se v uplynulých sedmi dnech zabývali čeští i zahraniční policisté.
19.01.2019

Muž střelený do hlavy a hrdinský čin policisty na bobové dráze

I tento týden jsme zapátrali v policejních spisech a přinášíme kuriózní případy uplynulých dní.
12.01.2019

Opuštěná rakev a velká krádež nákupních vozíků

Na Impulsu opět míříme do světa kuriózních policejních případů. I tento týden pátral v policejních spisech reportér Václav Komárek.
05.01.2019

I začátek roku přinesl kuriózní policejní zásahy

I začátek roku přinesl kuriózní policejní zásahy. Do některých případů se museli vložit i hasiči...
29.12.2018

Zločinci se činili i na konci roku

Zločinci se činili i na konci roku. Jsou tady další kriminální případy uplynulého týdne.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.