Zločinci si nedají pokoj ani před Vánoci!

Publikováno: 22.12.2018 07:45
Zločinci si nedají pokoj ani před Vánoci. Reportér Václav Komárek pátral v policejních spisech a narazil na celou řadu kuriózních krádeží...

Jedeme do Ostravy za ženou, která napekla cukroví a aby se nezkazilo, tak ho dala na parapet svého bytu ve třetím patře. Nejspíš si myslela, že pochoutky budou dost vysoko a žádný zloděj se k nim nedostane. Jenže, to se spletla. Zatím neznámý pachatel totiž dokázal do třetího patra vyšplhat a vánoční cukroví si obstarat i bez pečení.

Že zloději dokážou ukrást téměř vše, ilustruje i případ z Novojičínska. Pachatel si nelámal hlavu s nakupováním vánočního stromku a jeden ze symbolů nadcházejících svátků ukradl přímo ze zahrady rodinného domu. Stromeček vzal i s ozdobami a světelným řetězem. Policie je zatím na zloděje krátká.

Míříme do Liberce za zloději, kteří také provedli velkou vánoční krádež. Partička zločinců řádila na náměstí Doktora Edvarda Beneše. Ukradla stojan v podobě vánočního stromku se sněhulákem a andělem. Všechny podobizny v sobě měly otvory na obličej, aby si turisté mohli pořídit vtipnou fotku. Atrakci ale zloději daleko nedonesli. Policisté ji objevili v ulici na Poříčí.

Abychom ale nekončili tak pesimisticky, tak se podíváme na hrdiny týdne. Těmi jsou dva strážníci z České Lípy František Pittner a Zdeněk Šafránek. Oba pomohli negramotnému muži, který přišel o doklady i peníze a mrznul na ulici. Strážníci mu ale nocleh v ubytovně zaplatili, navrch mu nakoupili potraviny a v charitě zařídili čisté oblečení. Muži se daří dobře.

05.01.2019

I začátek roku přinesl kuriózní policejní zásahy

I začátek roku přinesl kuriózní policejní zásahy. Do některých případů se museli vložit i hasiči...
29.12.2018

Zločinci se činili i na konci roku

Zločinci se činili i na konci roku. Jsou tady další kriminální případy uplynulého týdne.
15.12.2018

Dvojitá krádež a polepšený zloděj

I tento týden se podíváme do světa kuriózního zločinu. Podivné a bizarní případy uplynulého týdne sbíral reportér Václav Komárek.
08.12.2018

Běhající opilec a policejní hrdinové týdne!

V Haló tady Impulsovi budeme hrát každý prosincový pátek o milion. Reportér Václav Komárek ale zjistil, že někteří lidé se do hry pravděpodobně nezapojí. Jde o popletené zločince, kteří jsou buď v base, nebo v protialkoholní léčebně...
01.12.2018

Opilá žena v úschovném boxu na nádraží a hrdinka, která zachránila asistenčního psa

Opilá žena v úschovném boxu na nádraží a hrdinka, která zachránila asistenčního psa... Míříme do světa kuriózních případů, které v uplynulém týdnu zaměstnali policisty napříč republikou.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.