Zločinci se činili i na konci roku

Publikováno: 29.12.2018 06:45
Zločinci se činili i na konci roku. Jsou tady další kriminální případy uplynulého týdne.

Nejdříve se podíváme do Třince za mužem, který se chtěl svézt taxíkem. Když se ale uvelebil na místě spolujezdce, tak si všiml, že vedle něj nesedí žádný řidič. Po chvilce netrpělivého čekání si tak všiml, že jsou klíče v zapalování. Domů se proto odvezl sám. Taxikář ale pro jeho počínání neměl zrovna pochopení a na netradičního klienta zavolal policii.

Teď se podíváme za majitelem chaty v Lulči na Vyškovsku, který měl co dělat s nezvaným hostem. Jak říká policejní mluvčí Alice Musilová, zloděj se do chatky nejen vloupal, ale navrchu se v ní i ubytoval: „Zatopil si, vypil dvě lahve vína, uvařil jídlo i umyl nádobí. Na cestu si pobral peněženku s menší hotovostí, piva, tzv. čelovku i potraviny."

A už míříme za Slovákem, kterému dokonce chata úplně zmizela a to i s plotem. Muž pracuje v Americe a po návratu do vlasti se tak nestačil divit. Na svém pozemku totiž nenašel vůbec nic: „Hledám klíče od brány, brána nikde. Jdu do domu, dům nikde. Chybí mi dům, chybí mi zahradní nábytek..."

Hrdinkou týdne je žena z Tachovska, která zachránila dvě malá štěňátka. Šestitýdenní pejsky někdo vyhodil jedoucího auta na silnici. Jejich zachránkyně si ale malých štěňat všimla a okamžitě je odvezla do útulku. Na místo přijel i veterinář, který vyloučil závažná poranění.

12.01.2019

Opuštěná rakev a velká krádež nákupních vozíků

Na Impulsu opět míříme do světa kuriózních policejních případů. I tento týden pátral v policejních spisech reportér Václav Komárek.
05.01.2019

I začátek roku přinesl kuriózní policejní zásahy

I začátek roku přinesl kuriózní policejní zásahy. Do některých případů se museli vložit i hasiči...
22.12.2018

Zločinci si nedají pokoj ani před Vánoci!

Zločinci si nedají pokoj ani před Vánoci. Reportér Václav Komárek pátral v policejních spisech a narazil na celou řadu kuriózních krádeží...
15.12.2018

Dvojitá krádež a polepšený zloděj

I tento týden se podíváme do světa kuriózního zločinu. Podivné a bizarní případy uplynulého týdne sbíral reportér Václav Komárek.
08.12.2018

Běhající opilec a policejní hrdinové týdne!

V Haló tady Impulsovi budeme hrát každý prosincový pátek o milion. Reportér Václav Komárek ale zjistil, že někteří lidé se do hry pravděpodobně nezapojí. Jde o popletené zločince, kteří jsou buď v base, nebo v protialkoholní léčebně...
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.